iPhone Xs

Szkło w iPhone Xs jednak nie takie doskonałe. Zobaczcie test

W reklamach opisujących najnowsze smartfony Apple firma zapewnia, że iPhone Xs oraz Xs Max zostały wyposażone w najwytrzymalsze szkło, jakie kiedykolwiek zastosowano w smartfonie. Jak wynika z testu będącego przedmiotem wpisu, zapewnienia nie zawsze odzwierciedlają stan faktyczny.

iPhone Xs

Cenię Apple za świetne produkty oraz usługi, ale w pełni zdaję sobie sprawę z tego, że nie są one doskonałe. Idealne rzeczy tudzież usługi najzwyczajniej w świecie nie istnieją. Wiem to ja, wiedzą to także inni klienci sadowników. Problem w tym, że Apple uparcie twierdzi, że jest inaczej zaś smartfony z serii iPhone, co roku stają się jeszcze bardziej “doskonałe”. Tym razem ekipa Tima Cooka postanowiła przekonać nas o tym, że szkło zastosowane w iPhone Xs jest “praktycznie” nie do zniszczenia.

Szkło w iPhone Xs pęka przy upadku

SquareTrade przeprowadziło test, w ramach którego smartfony Xs oraz Xs Max zostały upuszczone na ziemię z wysokości sześciu stóp, czyli około 180 centymetrów. Jak łatwo się domyślić, upadek skończył się uszkodzeniem ekranu, który miał być pokryty “najwytrzymalszym szkłem, jakie kiedykolwiek zastosowano w smartfonie”. Możliwe, że jest to prawda, ale nie oznacza to, że element jest niezniszczalny.

Na wysokości 180 cm często trzyma się smartfon podczas rozmowy telefonicznej. Przypadkowe wyślizgnięcie może zakończyć się niezwykle smutnie na użytkownika iPhone Xs.

Coś dla piwoszy

Lubicie piwo i zdarza się wam oblać nim smartfon? A może w chmielowym “humorze” potraficie umieścić iPhone’a w kuflu ze wspomnianym trunkiem? Jeśli tak, Xs jest modelem dla was. Opisywany test pokazuje, że 30-minutowe zanurzenie w złocistym napoju nie robi na urządzeniu wrażenia.

Poprzednie generacje iPhone’ów możecie kupić w naszym sklepie internetowym.

Źródło: GSMArena

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...