yarvik-g1force7gaming750x300

Tablet dla Graczy – Yarvik G1 Force 7”

Użytkownicy tabletów z Androidem, chętnie wykorzystują je jako konsole do gier. Niestety, dotykowe ekrany nie sprzyjają przyjemnej rozgrywce, gdyż przyciski ekranowe potrafią zasłonić cenne „pole widzenia”.  Yarvik, pomyślał o graczach i stworzył tablet posiadający wbudowane fizyczne kontrolery. Czy warto zainteresować się produktem mniej znanego producenta?

yarvik-g1force7gaming750x300

Zapoznając się ze specyfikacją G1 Force miałem mieszane uczucia. Nie jest to topowa konstrukcja, a co za tym idzie na naprawdę wymagających tytułach mogą pojawić się niepożądane przycięcia. Z drugiej jednak strony dwurdzeniowy układ bazujący na Cortex A9, taktowany zegarem 1.6 GHz, 1GB DDR3 RAM oraz czterordzeniowa grafika Mali-400MP powinny z powodzeniem radzić sobie z większością gier. Powinna, gdyż nie zapominajmy, że w dalszym ciągu jest to tablet, a nie konsola. Mobilne urządzenia pracujące pod kontrolą Androida (do wersji 4.3) potrafią sprawiać problemy wydajnościowe po dłuższym użytkowaniu. Nie mniej jednak, wyżej opisana konfiguracja powinna zaspokoić potrzeby okazyjnego gamera.

http://www.youtube.com/watch?v=rLYVftUMYLE#t=49

Jako, że producent zachwala tablet jako idealny dla gracza, przyjrzyjmy się uważniej zastosowanym w G1 Force kontrolerom. Użytkownik dostaje do dyspozycji wysokiej jakości przyciski sprzętowe, które dodatkowo może skonfigurować pod dany tytuł.  Z najważniejszych należy wymienić: 2x analog, 1x krzyżak, 2x trigger, ABXY.

Ułożenie wspomnianych przycisków zostało wcześniej starannie przemyślane, tak aby rozrywka była przyjemna, a nie męcząca.

Oprócz standardowych opcji znanych z innych tabletów z Androidem, producent postanowił dołączyć do oprogramowania dwie gry (Trail Xtreme 4 oraz Fun Run) w celach testowych. Pozostałe gry będziemy mogli zapisać na 8GB wbudowanej pamięci Flash lub na karcie SD (do 64 GB).

Yarvik G1 Force 7” można nabyć w cenie 499zł wraz z 24 – miesięczną gwarancją producenta.

Źródło

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...