You are here
Tablet Nokia N1 wyprzedany w zaledwie 4 minuty! News 

Tablet Nokia N1 wyprzedany w zaledwie 4 minuty!

Niska cena, potężna konfiguracja oraz logo fińskiej marki – to musiało się udać. Najnowszy, a zarazem pierwszy wychodzący spod skrzydeł Nokii tablet z Androidem został wyprodukowany w skromnej liczbie 20 tyś. Co ciekawe wszystkie znalazły już swojego właściciela, a trwało to dokładnie 4 minuty i 2 sekundy.

Nokia-N1

Urządzenie, którego cena wynosi 250 dolarów, zostało wyposażone w 7.9-calowy ekran pracujący w rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli, czterordzeniowy układ Intel Atom Z3580, z zegarem taktowanym częstotliwością 2,3 GHz, 2 GB pamięci operacyjnej, 32 GB pamięci flash. Dodajmy do tego 8 Mpix aparat główny, 5 Mpix kamerkę do wideo rozmów oraz baterię o pojemności 5300 mAh i otrzymujemy produkt niemal idealny.

http://www.youtube.com/watch?v=0bXq3V0wEgI

W tej cenie próżno szukać realnej alternatywy dla wyżej wymienionej konfiguracji. Niestety, pierwsza tura sprzedaży była ograniczona terytorialnie, a za co tym idzie N1 mogli kupić jedynie klienci z Państwa Środka. Miejmy nadzieję, że tak udany debiut jest zwiastunem szybkiej premiery w Europie.

Źródło

Related posts

Leave a Comment