wymiana baterii

Tania wymiana baterii w iPhone’ach tylko do końca grudnia

Wymiana baterii w starszych iPhone’ach nigdy nie była tania, ale przez wpadkę Apple, pojawił się program, w ramach którego usługa kosztuje jedyne 129 złotych. Czas atrakcji cenowej dobiegnie końca z ostatnim dniem grudnia. Warto się pospieszyć.

wymiana baterii

Kwoty, jakie Apple życzy sobie za wymianę zużytych akumulatorów smartfonów, są naprawdę wysokie. Z tego powodu wielu użytkowników przekłada proces na możliwie najodleglejszy termin. Niekiedy w ogóle z niego rezygnując. Trafiają się jednak sytuacje, w których bez podmiany baterii na nową, użytkowanie smartfona może być katorgą. Takową zaserwowało nam Apple, które wprowadziło do iOS zmianę, przez którą urządzenia z nieco zużytymi bateriami wyraźnie zwalniały. Spadki wydajności i mniej efektowne animacje oburzyły userów do tego stopnia, że sadownicy musieli wprowadzić program taniej wymiany baterii.

Wymiana baterii za 129 złotych

Tak, użytkownicy chcący zachować sprawnie działający sprzęt, musieli dokonać wymiany baterii na nową. Problem w tym, że w niektórych przypadkach usługa kosztowała zbyt wiele, co czyniło ją nieopłacalną. Sadownicy, chcąc zachować twarz, wprowadzili program, w ramach którego wymiana baterii w smartfonach iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone SE, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus oferowana była w kwocie 129 złotych. Użytkownicy popędzili więc do najbliższych punktów serwisowych.

Ci, którzy zwlekali, powinni czym prędzej zorganizować czas potrzebny na naprawdę, gdyż okres “oferty” Apple kończy się z ostatnim dniem 2018 roku. Później, za przyjemność będzie trzeba zapłacić prawie trzy razy więcej.

iPhone’y możecie zakupić w naszym sklepie internetowym Vipelektrogadzet.

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...