Teaser Gry o Tron 8 sezon

Oto teaser Gry o Tron. Kiedy pojawi się finałowy sezon? Znamy datę!

HBO długo kazało fanom czekać na to, aż pojawią się pierwsze poważne informacje na temat premiery ich sztandarowego serialu. Dziś dostaliśmy teaser Gry o Tron oraz potwierdzono datę premiery produkcji. To będzie wielkie wydarzenie w świecie telewizji, które może wiele zmienić. Co wiemy do tej pory na temat produkcji?

Teaser Gry o Tron 8 sezon

Ten rok będzie obfitował w duże, finałowe produkcje. Jedną z nich będzie przecież Avengers Endgame, które może nawet pobić rekord Infinity War. Sam zwiastun filmu stał się jednym z najczęściej wyświetlanych obrazów na YouTube, a to już o czymś świadczy. Wprawdzie Gra o Tron także jest popkulturowym fenomenem, to w odrobinę mniejszej skali, niż wspomniane Avengers. Niemniej ten rok także będzie należał do ekipy walczącej o Żelazny Tron. Co wiemy o finałowym sezonie serialu?

Teaser Gry o Tron

Dziś swoją premierę ma kolejny, trzeci już sezon serialu True Detective. HBO mocno wierzy w produkcję, choć jej druga odsłona nie zebrała takich dobrych recenzji, jak pierwsza. To jednak dalej duża oraz ważna premiera, która przyciągnie na platformę HBO GO sporo osób, a zapewne więcej przed odbiorniki telewizorów. Przed pierwszym odcinkiem trzeciego sezonu wyemitowano więc teaser Gry o Tron, który może nie zdradza za wiele, ale rozgrzewa wyobraźnię. Widzimy w nim bowiem najważniejszych bohaterów opowieści.

Kiedy premiera ósmego sezonu Gry o Tron? To także wyjawiło HBO i przyjdzie nam na niego poczekać do 15 kwietnia. Zostały więc tak naprawdę tylko trzy miesiące. Finałowy sezon będzie miał niestety tylko sześć odcinków, ale za to mają być one dłuższe niż te z poprzedniej serii. Twórcy mówią o nich jako o „małych filmach”, a to daje nadzieję na to, że w samym serialu sporo będzie się działo. Szczególnie, że np. Battle of Bastards z dziewiątego odcinka sezonu szóstego już wciskało w fotel. Nie wyobrażamy sobie, żeby finałowe odcinki miałby nie zawierać choć w połowie tak widowiskowych scen. Miliony widzów na całym świecie na to czekają!

To nie koniec Gry o Tron

I choć finały sezon wystartuje w połowie kwietnia tego roku, to fani nie powinni być zmartwieni. To bowiem nie koniec Gry o Tron, bo można zaryzykować stwierdzenie, że serial powróci. Przynajmniej świat, gdzie on się rozgrywał. Chodzi oczywiście o spin-off, który ma rozgrywać się w erze herosów, czyli tysiące lat przed wydarzeniami pokazanymi w obecnych odcinkach. Trzeba przyznać, że to dość ambitny pomysł na rozwój serii, bo zazwyczaj takie zagrania nie kończą się najlepiej.

Przykładem na to, że pomysł może mieć sens, jest Better Call Saul, czyli serial dziejący się w uniwersum Breaking Bad. Tam jednak skupiono się na bohaterze, który w pierwotnej serii występował i zdążył zaskarbić sobie zaufanie oraz sympatię widzów. W przypadku spin-off Gry o Tron sytuacja będzie zupełnie inna, a wszystko tak naprawdę zależało będzie od scenariusza. Jeżeli zostanie dobrze poprowadzony, są szanse na to, że produkcja także osiągnie spory sukces. Raczej nie pobije popularności Gry o Tron, ale widać HBO wiąże z nią duże nadzieje. Dlaczego? Chociażby z powodu obsady, bo w jednej z ról ma pojawić się Naomi Watts, czyli jedna z popularniejszych aktorek w Hollywood. Jednak jak na razie jedyne czym możemy cieszyć oczy, to teaser Gry o Tron, który rozgrzewa nas przed wielkim finałem.

HBO GO na styczeń – idealny początek roku!

Laptopy oraz smartfony, które pozwolą wam oglądać HBO GO gdziekolwiek zechcecie, znajdziecie w naszym sklepie internetowym.

Źródło: HBO / HBO GO / YouTube / Opracowanie własne

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...