Sony E3 2016 Slide

Termin konferencji Sony na E3 2016 ujawniony – poznaliśmy dokładną datę oraz godzinę

W dniach 14-16 czerwca odbędzie się 22. edycja targów „E3”. Giganci branży już przygotowują program swoich konferencji. Wśród nich nie zabraknie oczywiście firmy „Sony”, która zdradziła nieco szczegółów na temat tego, jakie niespodzianki szykuje dla uczestników imprezy.

Sony E3 2016 Slide

Jeśli planujecie, w tym roku śledzić przed komputerem relację na żywo z targów „E3”, radzimy zaopatrzyć się w termosy z gorącą kawą, ponieważ konferencja Japończyków zaplanowana została na 14 czerwca o godzinie 3:00 w nocy (w nocy z poniedziałku na wtorek), czasu polskiego. Późna pora może sugerować, iż „Sony” jako ostanie będzie prezentować swoje produkty. Wcześniej swoje plany na przyszłość ujawnią tacy giganci branży jak: „Microsoft” czy „Ubisoft”.

No dobrze, ale czego możemy się spodziewać po wystąpieniu Japończyków? Spodziewać się należy nowych wieści o „PlayStation VR”, corocznej aktualizacji na temat „The Last Guardian” i być może konkretnych szczegółów dotyczących owianego tajemnicą „PlayStation 4K” (zwanego niekiedy „PS4 Neo”).

Istnieje jednak ewentualność, że na jakiekolwiek oficjalne wieści o nowej konsoli japońskiego koncernu, będziemy musieli poczekać ciut dłużej, bo do jesiennych targów „Paris Games Week”, które odbędą się pod koniec października. Takie informacje podał użytkownik „shinobi” znany społeczności z trafnych „przecieków” poufnych informacji. Co prawda sam przyznaje, że nie ma stuprocentowej pewności co do wiarygodności tych doniesień, więc nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać do czerwca.

Sony E3 2016 Screen

Z kolei serwis „VR World” powołując się na własne źródła, informuje, iż debiut mocniejszej wersji „PS4” zaplanowany jest na wrzesień, podczas imprezy „Tokyo Game Show” – w tym samym czasie mamy także zobaczyć „Nintendo NX”.

Ujawnienie planów „Sony” pozwala również przygotować pełną listę konferencji:

  • Electronic Arts (EA) – 12 czerwca, godzina 22:00

  • Bethesda Softworks – 13 czerwca, godzina 04:00

  • Microsoft – 13 czerwca, godzina 18:30

  • PC Gaming Show – 13 czerwca, godzina 21:00

  • Ubisoft – 13 czerwca, godzina 22:00

A wy prezntacji jakich gier oczekujecie? Osobiście stawiałbym na „The Last of Us 2”. Pierwsza część okazała się całkiem udanym startem nowej marki. W redakcji snuliśmy nawet plany na temat fabuły kontynuacji… Zupełnie nowi bohaterowie, może przygody dorosłej Ellie?

http://www.youtube.com/watch?v=AaOWRvmtEFQ

Więcej szczegółów na temat tegorocznego „E3” znajdziecie na oficjalnej stronie targów.

Źródło: Vrworld.com, Geeksultd.com

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...