You are here
Tetris Challenge — polscy strażacy, policjanci i ratownicy dołączają do akcji artykuły News 

Tetris Challenge — polscy strażacy, policjanci i ratownicy dołączają do akcji

Internetowe fenomeny pojawiają się i znikają, ale część z nich zapada w pamięć na długo. Czuję, że tak właśnie będzie z Tetris Challenge, interesującym zjawiskiem ukazującym wyposażenie radiowozów, karetek i pojazdów Straży Pożarnej w nietypowym ustawieniu.

Tetris Challenge
fot. Policja Mazowsze (FB)

Internet, w dużym uogólnieniu, zapewnia mi pracę. Właśnie dlatego interesują mnie wszystkie nowości z nim związane. Mam tu na myśli nie tylko ważne zmiany wdrażane globalnie, ale także akcje w sieciach społecznościowych, które potrafią dostarczyć mi niemałej rozrywki. Fotografie ozdobione hashtagiem #TetrisChallenge to najnowszy fenomen, z którym, w mojej ocenie, warto się zapoznać.

Czym jest Tetris Challenge?

Zabawa polega na wykonaniu ujęcia „z lotu ptaka” pojazdom służb takich jak Policja, Ratownictwo czy Straż Pożarna. Sęk w tym, że na zdjęciu prezentowane jest dodatkowo całe wyposażenie auta, wraz z osobami stanowiącymi jego zespół. Brzmi interesująco i zapewniam, że takowe fotografie również można nazwać interesującymi.

Nie ma pewności co do tego, kto jest inicjatorem akcji, jednak na ten moment jest to mało istotna sprawa. Ciekawsze jest natomiast to, że do Tetris Challenge dołączyły polskie załogi, dzięki czemu na Twitterze oraz Facebooku pojawiły się już pierwsze zdjęcia z pojazdami naszych rodzimych służb. Zdjęcia wyglądają mocno nietypowo i łatwo odnieść wrażenie, że przedstawiają zabawki, a nie prawdziwe pojazdy, przedmioty oraz ludzi. Oceńcie sami.

Dajcie znać w komentarzach o ciekawych waszym zdaniem zdjęciach z cyklu Tetris Challenge.

Zdjęcie w tle pochodzi z Facebookowego profilu Policja Mazowsze.

Related posts

Leave a Comment