Tetris Ultimate – Premiera na Nintendo 3DS

Dziś swoją premierę na Nintendo 3DS ma nowa wersja znanej i lubianej produkcji – „Tetris Ultimate”. Czy spełni oczekiwania fanów?

Ten jeden z najstarszych i najpopularniejszych tytułów świata jest projektem, stworzonym z okazji 30. rocznicy powstania „Tetrisa”. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż nad nową odsłoną gry czuwał Aleksiej Pażytnow – ojciec oryginalnego „Tetrisa”. Za powstaniem nowej odsłony stoi Ubisoft oraz studio The Tetris Company.

Cóż za innowacje zobaczymy w produkcie? Wszystko, to co już dobrze znamy poszerzone o rozgrywkę wieloosobową dla maksymalnie czterech graczy oraz tryby Marathon, Endless, Ultra, Sprint, Battle, Battle Ultimate, Challenge i cztery nowe przygotowane specjalnie z myślą o kieszonsolce Big N – Master, Rotation Lock, Escalation oraz Invisible.

Do dyspozycji gracza oddane zostają różnego kształtu kocki, spadające z góry ekranu, a naszym zadaniem jest tak je poukładać, aby stworzyły zwarte, poziome fragmenty, które znikną z planszy. Dostosowując tytuł do dzisiejszych standardów, twórcy postawili na aspekty społecznościowe. Światowe rankingi graczy na bieżąco są aktualizowane, dzięki czemu rozgrywka cały czas stanowi dla nas nie lada wyzwanie.

http://www.youtube.com/watch?v=x7O_uEuvgsk

„Tetris Ultimate” ukazał się również na: Xbox One, PS4, PlayStation Vita oraz PC. Więcej informacji o grze zasięgniecie na oficjalnej stronie produkcji oraz witrynie Nintendo.

Źródło: Nintendo, YouTube

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...