TLoU 2 Slide

The Last of Us 2 czy nowa marka? Naughty Dog szykuje się do prac nad kolejną grą

„Uncharted 4: Kres Złodzieja” pojawił się już na rynku, zatem „Naughty Dog” powoli może zacząć myśleć o rozpoczęciu prac nad nową produkcją. Czym będzie kolejny projekt studia?

TLoU 2 Slide

Najnowsza część przygód Nathana Drake’a zadebiutowała na rynku, ale to wcale nie znaczy, iż ekipa „Naughty Dog” wybiera się na zasłużony odpoczynek, wręcz przeciwnie. Emilia Schatz, główna projektantka „Uncharted 4” opublikowała na swoim Twitterze, iż studio zbiera grupę osób do pracy nad kolejnym projektem. Jeśli sądzicie, że od razu poznamy tytuł, nad którym miałaby ona objąć piecze, muszę was rozczarować.

Niewykluczone, że developerzy po premierze czwartej części „Uncharted” skupią się nad kontynuacją „The Last of Us”, co zdradził jakiś czas temu Neil Druckmann, dyrektor kreatywny studia „Naugty Dog”:

Rozumiemy wątpliwości niektórych graczy, ponieważ towarzyszą nam takie same odczucia. Mamy burzę mózgów i sporo pomysłów na sequelThe Last of Us”, a także zupełnie nowych gier. Obecnie wszystko jest jednak odłożone w czasie. Pracujemy nad „Uncharted 4”.

TLoU 2 Screen

Istnieje szansa, że chodzi również o całkowicie nową markę. Wszystko być może wyjaśni się podczas czerwcowych targów „E3”. Macie jakieś swoje typy?

Źródło: Gamingbolt.com

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...