The Last Of Us 2 jest coraz bliżej

The Last of Us 2 jest coraz bliżej? Naughty Dog szuka współpracowników

Naughty Dog dalej nie zdradziło, kiedy możemy spodziewać się ich nowej produkcji nad którą obecnie pracują. Pojawiły się jednak pewne informacje, które każą nam podejrzewać, że czas premiery nieubłaganie się zbliża. Czy to oznacza, ze The Last Of Us 2 jest coraz bliżej? Aż takimi optymistami byśmy jednak nie byli.

Minęło już trochę czasu od tego, jak Naughty Dog ogłosiło prace nad kolejną częścią The Last Of Us. Do tej pory mogliśmy zobaczyć jedynie krótki teaser, a później fragment rozgrywki, który był szeroko komentowany. Głównie ze względu na pocałunek głównej bohaterki z inną kobietą. Naughty Dog nie rozpieszcza swoich fanów i bardzo powoli dawkuje informacje na temat kontynuacji. Jednak ostatnio coraz więcej ciekawych wiadomości zaczyna się pojawiać, a po złożeniu ich w całość, można wysnuć pewne wnioski.

The Last Of Us 2 jest coraz bliżej

I choć to truizm, bo wiadomo, że każdy dzień przybliża nas do premiery gry, to tak, The Last Of Us 2 jest coraz bliżej. Świadczyć może o tym ogłoszenie o pracę, które pojawiło się na stronie developera. Możemy w nim przeczytać, że poszukiwani są tymczasowi pracownicy do siedziby firmy w Kalifornii. Wśród nich poszukiwani są między innymi testerzy, którzy biegle znają język polski. Co to oznacza? Ano to, że prawdopodobnie tytuł jest już w zaawansowanym stadium prac, a teraz poszukiwany jest zespół osób, które sprawdzą poprawność pierwszej lokalizacji.

Wśród poszukiwanych pracowników Naught Dog szuka także osób ze znajomością niemieckiego, chińskiego oraz koreańskiego. Istnieje więc uzasadnione podejrzenie, że pierwsze prace nad lokalizacją w konkretnych językach zostały już zakończone, a teraz należy je ponownie sprawdzić. Niewykluczone więc, że faktycznie The Last Of Us 2 pojawi się jeszcze w 2019 roku. Niedawno jeden ze sklepów zlokalizowanych we Włoszech na swojej stronie internetowej podał, że tytuł dostępny będzie… w marcu. Jednak w to nie ma co wierzyć, bo trzy miesiące to zdecydowanie zbyt krótki okres czasu, żeby dokończyć tytuł i wypuścić na rynek. O wiele bardziej prawdopodobna jest druga połówka 2019 roku. Przecież nie ma sensu wypuszczać też dwóch tytułów o zbliżonej stylistyce w tym samym czasie (Days Gone i TLOU 2).

Świąteczna niespodzianka

O tym, że The Last Of Us 2 jest coraz bliżej, może świadczyć też fakt, że Sony nie pojawi się na przyszłorocznym E3. Gigant planuje swój własny event w podobnym czasie, a jak wiadomo, na czymś takim będzie musiał pochwalić się czymś wyjątkowym. The Last Of Us 2 takim czymś może właśnie być. Jedno jest pewne – do premiery już względnie niedaleko.

Żeby umilić fanom oczekiwanie na tytuł, Naught Dog przygotowało dynamiczny motyw na PlayStation 4. Jest on całkowicie darmowy, a przedstawia… palący się samochód. To taka postapokaliptyczna wersja kominka i trzeba przyznać, że wygląda naprawdę rewelacyjnie. Pobrać ją możecie wchodząc pod ten ADRES.

Nowe konsole oraz gry znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Naughty Dog / Ps Store

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...