You are here
Twórca Androida zapowiada: Essential Phone 2 w drodze artykuły News 

Twórca Androida zapowiada: Essential Phone 2 w drodze

Andy Rubin, twórca Androida postanowił dać swojej wizji smartfona idealnego jeszcze jedną szansę. W oszczędnym komunikacie na Twitterze zapowiedział, że premiera Essential Phone 2, czyli drugiej generacji sprzętu mobilnego zostanie niebawem zapowiedziana.

Essential Phone 2
Essential Phone fot. Essential

Andy Rubin to nie człowiek znikąd, a znana w świecie okołotechnologicznym postać. Współzałożyciel Android Inc., znany również jako ojciec Zielonego robota zdecydował się nawet stworzyć własny smartfon, który miał być urządzeniem idealnym. Niestety, nie był takim. Czy zatem możemy liczyć na zmianę tego stanu rzeczy w drugiej generacji smartfona?

Essential Phone 2

O samym smartfonie wiemy tyle, co nic. Pewne jest jedynie to, że urządzenie pojawi się na rynku i wzbudzi początkowo spore zainteresowanie. Sukces sprzedażowy? Jeśli mam być szczery ze sobą i z wami, muszę powiedzieć, że szczerze w niego powątpiewam. Andy zaprzepaścił szansę w przypadku pierwszej generacji smartfona. Aby Essential Phone 2 stał się obiektem pożądania, potrzebna czegoś więcej niż nazwiska i szumnych zapowiedzi.

https://twitter.com/Arubin/status/1138408957880332288

Chciałbym się mylić. Naprawdę kibicuję twórcy Androida i liczę na to, że tworzony przez niego sprzęt okaże się powiewem świeżości tak potrzebną na rynku mobilnym. Nieoficjalnie mówi się o tym, że w przypadku Essential Phone 2 możemy spodziewać się układu Qualcomm Snapdragon 855, 8 GB RAM oraz Androida 9. Całkiem prawdopodobne jest również to, że sprzęt otrzyma tytanową obudowę. 

Jak myślicie, czy Essential Phone 2 ma szansę na globalny sukces rynkowy?

Źródło: AndroidHeadlines, Twitter

Related posts

Leave a Comment