You are here
Najlepsze trailery z E3 2019 – Polacy rządzą na wszystkich polach felietony 

Najlepsze trailery z E3 2019 – Polacy rządzą na wszystkich polach

Najważniejsze konferencje tegorocznej edycji targów E3 już za nami. Mogliśmy oglądać i delektować się zapowiedziami gier, które już niedługo (pojęcie względne) pojawią się na rynku. Warto podsumować to, co widzieliśmy, dlatego wybraliśmy dla was najlepsze trailery z E3 2019 i umieściliśmy je w jednym miejscu tak, żebyście nie musieli za długo ich szukać.

Najlepsze trailery z E3 2019
Najlepsze trailery z E3 2019

Największe wydarzenie w branży komputerowej rozrywki można uznać za udane. Wprawdzie o większości zaprezentowanych na nim tytułów już słyszeliśmy, to jednak dalej oglądało się cały event z wielką przyjemnością. Mimo wszystko szkoda, że Sony nie zdecydowało się na uczestnictwo w targach, ale wierzymy w to, że szykują dla swoich fanów coś wyjątkowego na druga połowę tego roku. Już zdążyli zapowiedzieć Death Stranding, więc kolejne tytuły muszą niedługo się pojawić.

Najlepsze trailery z E3 2019

Nie było łatwo wybrać najlepsze trailery z E3 2019, bo to przecież zupełnie subiektywne odczucie każdego oglądającego. W naszym wypadku także kierowaliśmy się osobistymi preferencjami, więc nie jest tak, że każda z produkcji musi być właśnie „tą najlepszą”. Nie da się jednak ukryć, że część z gier po prostu została lepiej przyjęta przez publiczność i branżę, niż cała reszta. My mamy swoje typy, ale nie mogliśmy zignorować tego, co wywarło największe wrażenie na wszystkich. Tutaj nie mamy żadnych wątpliwości.

Cyberpunk 2077

Gwiazdą E3 2019 było CD Projekt RED, które wystartowało z nowym zwiastunem Cyberpunk 2077. Wiadomo, że sam tytuł był oczekiwany przez miliony graczy na całym świecie i jakakolwiek informacja o nim, rozgrzałaby Internet. Jednak nikt nie spodziewał się tego, co nastąpiło podczas konferencji Microsoftu. Oglądając materiał w pewnym momencie pojawił się w nim Keanu Reeves, czyli uwielbiany przez chyba wszystkich aktor. Nie tylko pojawił się w trailerze, ale także będzie on ogrywał jedną z najważniejszych postaci w całej grze.

To wręcz niesamowite, jak szybko Internet zakochał się (ponownie) w postaci Reevesa. Jakby tego było mało, sam aktor zachwycił swoim zachowaniem na scenie, co przyczyniło się do tego, że memy z jego postacią zalały strony internetowe. Chyba nie musimy dodawać, że były to same pozytywne grafiki. O Cyberpunk 2077 mówiło się i dalej mówi się niemal wszędzie. Tytuł przyćmił inne produkcje, które można było zobaczyć podczas prezentacji u Microsoft i przyczynił się do ogromnego zainteresowania akcjami samej firmy.

Do tego warto jeszcze dodać, że na GOG pojawiła się niesamowita oferta na wersję cyfrową, gdzie dostaniemy także cały katalog CD Projekt RED. Nie mieliśmy po prostu innego wyjścia i Cyberpunk 2077 musiał znaleźć się w zestawieniu, gdzie prezentujemy najlepsze trailery z E3 2019. I jesteśmy z tego powodu dumni, choć to nie my przygotowaliśmy tytuł.

Dying Light 2

Musimy także uhonorować Techland z ich kolejną zapowiedzią nadchodzącego hitu, czyli Dying Light 2. Wprawdzie firma wybrała sobie dość niefortunny okres na premierę nowego dzieła, bo wiosnę 2020 roku, czyli wtedy kiedy ma wystartować także Cyberpunk 2077, ale wierzymy w to, że oba tytuły znajdą miliony nabywców na całym świecie. Wygląda też na to, że tym razem dostaniemy naprawdę rozbudowaną grę, gdzie każda nasza decyzja będzie miała ogromne znacznie dla fabuły i całego otoczenia. Sama gameplay także pokazuje, że jest na co czekać, a Techland odrobił lekcje i dostaniemy solidną, wypełnioną akcją produkcję. Oby do wiosny!

Outriders

Pamiętacie jeszcze takie studio, jak People Can Fly? Mamy nadzieję, że tak, bo właśnie podczas targów E3 zapowiedzieli oni swoją nową produkcję. Outriders będzie shooterem, czyli dokładnie tym, czego po developerze mogliśmy się spodziewać. Ma to być największa produkcja w dorobku polskiego studia i choć dalej nie zobaczyliśmy tego, jak będzie prezentowała się rozgrywka, warto o tym tytule pamiętać.

Blair Witch

Kolejny tytuł, który z powodzeniem można zakwalifikować do naszego zestawiania. To także kolejna produkcja z polski, bo za Blair Witch stoi nikt inny, jak Bloober Team. O samej produkcji wiadomo jeszcze stosunkowo niewiele, ale jej trailer sprawia, że jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych przez nas tytułów. Sama marka „robi swoje”, więc trzymamy kciuki za to, żeby efekt powalał na kolana.

Doom Eternal

Nic tak nie rozbudza wyobraźni, jak rozwalenie kilku potworów za pomocą piły mechanicznej. Bethesda na swojej konferencji postawiła głównie na sprawdzone marki, a nowy Doom kontynuuje to, do czego przyzwyczajeni byli gracze. Będzie krwawo, efektownie i szybko – czyli idealnie.

Legend of Zelda: Breath of the Wild

Kontynuacja ogromnego hitu od Nintendo. Czy trzeba tutaj cokolwiek dodawać? Chyba nie. Szkoda tylko, że na samą produkcję przyjdzie nam jeszcze sporo poczekać. Niemniej warto, bo w tej serii nie spodziewamy się zawodu.

Halo Infinity

Produkcja, na którą czekają użytkownicy Xbox One. Klasyka w nowej formie i shooter, który wypromował konsolę na całym świecie. Kolejne przygody i kolejne możliwości oraz wyzwania stawiane przed graczami.

Star Wars Jedi: Fallen Order

Produkcja pokazana wprawdzie przed samym E3, ale mimo wszystko dalej samej zapowiedzi należy się osobne miejsce w zestawieniu. Przygoda single player umiejscowiona w uniwersum Gwiezdnych Wojen i możliwość korzystania z mocy. Czyżby Electronic Arts miało nam do zaoferowania coś, co w końcu spełni wymagania fanów? Wygląda na to, że tak.

To oczywiście nie wszystkie z tytułów, które się pojawiły. Poniżej znajdziecie linki to innych produkcji, na które warto zwrócić uwagę.

Konferencja Microsoft

Wydarzenie Ubisoft

Konferencje Bethesda

Noe gry, PC-ty oraz konsole, znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: E3 2019 / CD Projekt RED / YouTube / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment