Tydzień promocji z OnePlus One

Od wczoraj w obniżonych cenach nabyć można pierwszą edycję smartfona „OnePlus”. Także w dniu wczorajszym obchodziliśmy „Dzień Dziecka”… Przypadek?

Od 1 czerwca, także w naszym kraju kupić można model „OnePlus One” w promocyjnej cenie. Za 1069 zł zostaniemy właścicielami jego tańszej wersji. Na wczoraj chiński producent zapowiedział prezentację najnowszego urządzenia „OnePlus Two”, którego wcześniejszą wersję nabędziemy już bez potrzeby uzyskania specjalnego zaproszenia. Jak wiemy prezentacja przesunięta została na trzeci kwartał tego roku. Aby osłodzić fanom marki tak długie oczekiwanie, koncern zdecydował się na obniżenie ceny „jedynki” i tak za urządzenia zapłacimy odpowiednio:

  • OnePlus One z 16 GB pamięci – 1069 złotych;
  • OnePlus One z 64 GB pamięci – 1219 złotych.

Wariant z mniejszą pamięcią wewnętrzną dostępny będzie w kolorze białym, natomiast wersja z 64 GB przestrzeni dyskowej pojawi się w edycji czarnej. Jak wcześniej wspomniałem, akcja promocyjna potrwa do końca tygodnia i każdego dnia o konkretnej godzinie, będzie można upolować swój własny egzemplarz w atrakcyjnej cenie wyłącznie pod tym adresem.

Co prawda urządzenie na rynku znajduje się już od dłuższego czasu, a specyfikacja techniczna do najświeższych nie należy, jednak biorąc pod uwagę obecny stosunek jakości do ceny, ofertę i tak warto rozważyć.

Terminarz promocji znajdziecie poniżej:

  • 2 czerwca: 12:00;
  • 3 czerwca: 14:00;
  • 4 czerwca: 12:00;
  • 5 czerwca: 14:00;
  • 6 czerwca: 12:00;
  • 7 czerwca: 14:00.

Z dniem końca promocji ceny smartfonu powinny poszybować w górę, jednak zważając na to, iż stara cena „jedynki” do gorących nie należy, producent być może zdecyduje się na utrzymanie jej na obecnym poziomie.

http://www.youtube.com/watch?v=caje6fLvnJU

Radzimy się spieszyć, gdyż oferta jest ograniczona nie tylko czasowo, ale jest też zależna od ilości egzemplarzy na stanie.

Źródło: OnePlus

_____________________________________________________

Szeroki wybór smartfonów znajdziecie w naszym e-sklepie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...