Tydzień Zen Studios 3 w Humble Bundle

Na stronie Humble Bundle trwa właśnie tydzień Zen Studios 3, czyli producenta gry Pinball FX2. Jest to interesujący symulator flipperów, dlatego warto, by miłośnicy tej formy rozrywki zainteresowali się bieżącą ofertą.   

Humble Bundle umożliwia użytkownikowi wybór ceny, jaką ten chce dać za produkt, który pojawił się w pakiecie na stronie. Mogą to być gry komputerowe, muzyka, e-booki czy filmy. W tym tygodniu w ofercie HB znalazło się dziesięć stołów do gry Pinball FX2, czyli symulatora flipperów, którego zaletą jest ich spory wybór.

W ofercie najwięcej jest stołów dotyczących produkcji Marvela. Znajdziemy tu Guardians of the Galaxy, Marvel’s Avengers: Age of Ultron i Venoma, które kupimy już za symboliczną cenę 1 dolara, oraz Civil War i Ant-Mana, za które przyjdzie nam zapłacić od 5 dolarów wzwyż. Zadowoleni będą również miłośnicy Star Wars, bo mogą wybrać jeden z dwóch dostępnych stołów: Star Wars Balance of the Force Pack (cena od 1 dolara) lub Star Wars Pinball: Star Wars Rebels (5 dolarów lub więcej). Znalazło się też miejsce dla Football Super League i Iron & Steel Pack (od 1 dolara) oraz The Walking Dead (5 dolarów lub więcej).

http://www.youtube.com/watch?v=tIwy2TQqnmA

Warto coś dla siebie wybrać, bo stoły prezentują się dobrze, a wydane przez nas pieniądze możemy rozdysponować pomiędzy twórców gry, organizatorów akcji lub UNICEF. Normalnie za stół przyjdzie nam zapłacić od 38 dolarów, więc cena 1 lub dolarów nie jest wygórowana. 

 

Źródło: Humble Bundle

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...