You are here
Ubisoft na E3 – co zobaczymy? Gry pc 

Ubisoft na E3 – co zobaczymy?

Największe targi związane z elektroniczną rozrywką już niedługo, a tymczasem kolejna wielka firma, postanowiła podzielić się ze swoimi fanami informacją, co pokażą na swojej prezentacji. Ubisoft na E3 przygotował kilka tytułów, które powinny zainteresować niemal każdego. O ile nie oczekują przesadnych nowości.

Ubisoft na E3

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, co takie pokaże na swojej konferencji Sony. Nie ma się co oszukiwać, to ich pokaz będzie jednym z najbardziej oczekiwanych na E3, ale Ubisoft także nie zamierza odpuszczać i planuje kilka interesujących tytułów. Niestety, ale wygląda na to, że w dużej mierze będą to albo kontynuacje albo mniejsze tytuły, które mogą przepaść w zalewnie innych produkcji. Szykuje się za to także pewna niespodzianka.

Ubisoft na E3

Ubisoft na targach będzie w dniach od 11 do 14 czerwca, ale główna konferencja przewidziana została na pierwszy dzień. Obędzie się w poniedziałek o 13 lokalnego czasu i już wiemy, co na niej zobaczmy. A przynajmniej niektóre z tytułów, bo trudno uwierzyć w to, żeby producent nie miał żadnego asa w rękawie.

Pojawi się więc Tom Clancy’s The Division 2. O tym, że produkcja powstaje dowiedzieliśmy się zaledwie kilka miesięcy temu, więc na targach E3 raczej nie spodziewamy się tego, że zostanie dużo ujawnione. Dobrze byłoby zobaczyć fragment rozgrywki już na silniku gry, a nie tylko renderowaną i fabularyzowaną zapowiedź. The Division zgarnęło całkiem pokaźną grupę fanów na całym świecie, ale po pierwszym boomie, o tytule szybko zapominano. Ubisoft dalej aktualizował tytuł dodając do niego rzeczy, ale teraz przyszła pora na nowe otwarcie. Zobaczymy, czy developerowi uda się utrzymać poziom i przyciągnąć do siebie nowych użytkowników.

Kolejnym tytułem, który wywołuje duże emocje jest Beyond Good & Evil 2, którego pierwszy trailer wywołał ogromne poruszenie w sieci. Pierwsza część pojawiła się przecież przed prawie piętnastoma laty. Oczekiwania są więc ogromne, bo wielu użytkowników chciałby ponownie wrócić do wykreowanego wtedy świata.

Co ponad to?

Ubisoft pokaże także dodatkowe zawartości, które mają trafić do For Honor, Rainbow 6 Siege, a także Skull&Bones, choć nie sprecyzowano dokładnie, co to jeszcze będzie. Ciekawe może być to, co przygotował oddział z Toronto, czyli Starlink: Battle for Atlas. Tytuł ma być połączeniem wirtualnej podróży po planetach oraz fizycznych zabawek, które głównie pomyślane jest na platformę Nintendo Switch. Kolejnym pewniakiem będzie Transference, czyli thriller psychologiczny, który ma łączyć w sobie elementy rozgrywki z filmem. Jak wyjdzie w rzeczywistości, przekonamy się już niedługo.

Niespodzianką może być za to coś, co wygląda na zapowiedzi Ubisoft jak wirtualny asystent. Odpowiada na zadawane mu pytania i zachęca do oglądania transmisji. Czy będzie to powiązane z jakimś nowym tytułem lub usługą, którą producent planuje wprowadzić? Wszystko ma się wyjaśnić w poniedziałek 11 czerwca. A kto wie, może zobaczymy nowe Splinter Cell?

Po najnowsze smartfony, komputery oraz gry zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Źródło: Ubisoft

 

Related posts

Leave a Comment