Lotto

Od wczoraj w Lotto możesz grać w internecie

Pierwsze legalne w Polsce kasyno internetowe zostało właśnie otwarte przez Totalizator Sportowy. To znaczy, że fani gier liczbowych mogą kupować zakłady z serii Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto oraz Eurojackpot bezpośrednio z poziomu komputera lub smartfona.

O tym, że Lotto może trafić do sieci pisałem dla was jeszcze we wrześniu. Od tego czasu pracownicy totalizatora pracowali w pocie czoła nad wprowadzeniem możliwości kupowania zakładów w systemie online. Jak wynika z oficjalnego komunikatu firmy, cały proces został już sfinalizowany, zaś chętni mogą rozpocząć “zabawę”.

Lotto w internecie

Nie będę określał mojego stosunku do tego typu gier liczbowych, ale nie chcąc wyjść na hipokrytę, powiem tylko, że zdarzało mi się kupić los lub zdrapkę. Na co dzień preferuję inne sposoby gospodarowania moją gotówką. Niemniej, czasami pod wpływem impulsu mam ochotę skorzystać z usług totalizatora, z których to planów rezygnuję z uwagi na oddalony ode mnie punkt stacjonarny. Co, jeśli mógłbym kupić zakład przez internet, w aplikacji mobilnej lub stronie internetowej?

Takowa możliwość pojawiła się już wczoraj. Gracze mogą korzystać ze specjalnie przygotowanego serwisu internetowego lub aplikacji mobilnej. Z pewnością będzie to spore ułatwienie dla głównych zainteresowanych, ale szczerze wątpię w to, że nowość przyciągnie do Lotto nową grupę klientów. Wszystko przez konieczność przejścia dodatkowego procesu weryfikacji. Ten wymaga podania od użytkownika kompletu danych wrażliwych, w tym skanu dowodu osobistego. To w mojej ocenie nieco przesadne, ale warunki są określone z góry.

To dopiero początek

Choć podoba mi się to, że kolejny element życia offline przechodzi do online’u, nie wróżę nowemu rozwiązaniu spektakularnego sukcesu. Nie w tej formie. Na szczęście wygląda na to, że wdrożenie narzędzia stanowi zaledwie początek drogi Lotto. Totalizator wsłuchując się w opinię klientów, może rozszerzyć ofertę lub odpowiednio ją zmodyfikować.

Ten wielki krok w kierunku spełniania potrzeb klientów oznacza digitalizację oraz wdrożenie innowacyjnych i nowoczesnych narzędzi sprzedaży produktów online, a także zwiększenie przychodów Totalizatora Sportowego, a co za tym idzie, także większe środki przekazywane na rozwój sportu i kultury – powiedział Olgierd Cieślik, Prezes Zarządu Totalizatora Sportowego.

Podkreślił też, że dzisiejszy start spółki w sferze online’u to dopiero wstęp do obecności firmy w tym segmencie. – Pamiętajmy, że jest to początek bardzo ważnego procesu dalszego rozwoju naszych usług. Realizując go, będziemy się uważnie wsłuchiwać w opinie naszych graczy– dodał Olgierd Cieślik.

Gry liczbowe mogą być ciekawe, ale jeśli nie lubicie ryzykować w kwestii doboru sprzętu, sprawdźcie nasz sklep internetowy, w którym znajdziecie “pewne” urządzenia.

Źródło

Grafika

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...