Warhammer: The End Times już niedługo na konsole

Już za parę miesięcy posiadacze konsol będą mogli cieszyć się grą Warhammer: The End Times – Vermintide. Czego mogą się spodziewać gracze mający PS4 i X-Box One?

Na miłośników walk z hordami przeciwników i wypełniania misji przygotowano dwie wersje gry – cyfrową, za którą odpowiada Fatshark, oraz pudełkową, którą opublikuje Nordic Games. Obecnie w grę Warhammer: The End Times gra już pół miliona graczy, a niebawem dołączą do nich posiadacze konsol PlayStation 4 i X-Box One.

Akcja gry toczy się w mieście Ubesreik oraz jego okolicach. Niegdyś piękne miasto teraz prawie w całości zostało opanowane przez hordy Skavenów. Gracze w czteroosobowej drużynie będą musieli odbić ze szczurzych łap kolejne tereny. Każdy z wybranych bohaterów ma osobną historię i motywy, którymi się kieruje.

Wersja na konsole zawierać będzie tryb Last Stand, dwie dostępne dla niego mapy, na których przyjdzie zmagać się z oddziałami szczuropodobnych Skavenów. Dodatkowo dostępne będą Sigmar’s Blessing oraz DLC Drachenfels, zawierające trzy dodatkowe mapy, które obejmują lokacje usytuowane poza Ubersreik.

Gra Warhammer: The End Times – Vermintide w wersji na PC zyskała pozytywne oceny, a także podbiła serca komputerowych graczy. Czy tak samo stanie się z posiadaczami konsol PS4 i X-Box One? Premiera produktu będzie miała miejsce 4 października 2016 roku. 

Więcej informacji na: Warhammer: The End Times – Vermintide

 

_______________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...