You are here
WatchOS 6 — App Store, monitorowanie hałasu i śledzenie cyklu artykuły News 

WatchOS 6 — App Store, monitorowanie hałasu i śledzenie cyklu

Wczorajsza prezentacja WatchOS 6 nie sprawiła, że „zegarkowy” system od Apple doznał niewyobrażalnej przemiany wizualnej. Zamiast tego Sadownicy skupili się na dodaniu do platformy niewielkich, ale szalenie przydatnych zmianan. Zobaczcie sami.

WatchOS 6
fot. Apple

Apple Watch, podobnie jak iPad, to urządzenie,, które w swojej klasie nie ma równych. W obydwu segmentach gigant z Cupertino radzi sobie lepiej niż dobrze i patrząc na nowości zawarte w najnowszej wersji WatchOS 6, jeszcze długo się to nie zmieni.

WatchOS 6 oficjalnie

„Oczywistą oczywistością” jest to, że WatchOS otrzymał nowe tarcze, które podkreślają charakter systemu. To, czy są atrakcyjne, jest kwestią gustu, dlatego nie skupiajmy się zanadto na wspomnianym elemencie. Zamiast tego, zajmijmy się rzeczami takimi jak aplikacje oraz ich dostępność.

WatchOS 6
fot. Apple

W WatchOS 6 pojawiły się trzy nowe programu — Kalkulator, Audiobooki oraz Notatki głosowe. To cieszy, choć nie ukrywam, że w kwestii kalkulatora wygodniej jest sięgnąć po iPhone’a. Sadownicy dodali również aplikację Noise, mierzy aktualny poziom hałasu i w razie zagrożenia dla zdrowia stwarzanego przez dźwięk, poinformuje o tym fakcie użytkownika. Mamy też coś dla Pań. Okazuje się, że Apple zadbało o możliwości rejestrowania cykli miesiączkowych u kobiet. Na tę okazję przygotowano specjalną aplikację Cycle Tracking.

WatchOS 6
fot. Apple

Najlepsze jest to, że zegarki Apple Watch z systemem WatchOS 6 obsługują teraz sklep App Store, a to znaczy, że inteligentne czasomierze uniezależnią się od iPhone’a. To krok w bardzo dobrą stronę, który, jak sądzę, zostanie doceniony przez klientów — tych obecnych, jak i tych przyszłych.

Smartwatche znajdziecie pod TYM adresem.

Źródło: Apple

Related posts

Leave a Comment