You are here
Weekendowa promocja w PS Store – na co warto zwrócić uwagę? Gry konsole 

Weekendowa promocja w PS Store – na co warto zwrócić uwagę?

Macie jeszcze trochę czasu, żeby załapać się na nową ofertę od Sony. Weekendowa promocja w PS Store przynosi może niewiele tytułów, ale są one warte uwagi graczy. Szczególnie, że część z nich to całkiem nowe produkcje, które niedawno miały swoją premierę. Co warto dodać do swojej biblioteki?

weekendowa promocja w PS Store

Sony rozpieszcza ostatnio swoich użytkowników. Przecież od tego miesiąca dla użytkowników subskrypcji PlayStation Plus przygotowano więcej miejsca w chmurze, bo aż 100 GB. Dodatkowo, co chwila pojawiają się nowe promocje w cyfrowym sklepie producenta. Dopiero co wystartowała oferta Wielkie gry, Wielkie rabaty, a teraz mamy „szybki strzał” na weekend.

Weekendowa promocja w PS Store

Co takiego znajduje się w ofercie Weekendowa promocja w PS Store? Na pewno coś, co ucieszy fanów sportu, ale także i tych, którzy lubią gdy krew leje się strumieniami. Wprawdzie ceny, które znajdują się w bibliotece Sony nie są miejscami specjalnie zachęcające, ale nie ma też „tragedii”. Oczywiście prawie każdy z tych tytułów można dostać taniej i na przykład „w pudełku”. Jednak cyfra ma ten plus, że produkt od razu ląduje na naszych konsolach. No chyba, że mamy powolne łącze, to wtedy przyjdzie nam trochę na niego poczekać.

Cyfrowa dystrybucja to jednak na tyle duży fragment rynku, że gracze muszą się z tym pogodzić. Nawet ci, którzy zarzekali się, że nigdy nie kupią produktu cyfrowego. Niektóre oferty są na tyle kuszące, że trudno obok nich przejść obojętnie. Czy tak samo jest teraz? Nie do końca, bo weekendowa promocja w PS Store przynosi też tytuły, które często są ostatnio przeceniane. Niemniej warto sprawdzić, czy nie znajdzie się wśród nich coś, czego akurat nam brakuje. Oto najciekawsze promocje według nas.

Doom / Wolfenstein II

To zdecydowanie jedna z tych promocji, której nie powinno się pominąć. W końcu mamy tutaj aż dwie gry, które powinien mieć w swojej kolekcji każdy fan FPS’ów. Doom do id Software przywrócił wiarę w to, że seria ma jeszcze sens. Brakowało na rynku strzelanek, które po prostu nimi były. Bez zbędnych formalności i udziwniania. Doom taki właśnie jest, a dodatkowo nawiązuje pięknie do swojej bogatej historii.

Nową wersję historii pokazuje za to Wolfenstein II, czyli klasyka w nowej odsłonie. Aż trudno uwierzyć, że to ten tytuł zapoczątkował gatunek, który dziś ma miliony wyznawców na całym świecie. Oczywiście nowy Wolfenstein nie jest w ogóle podobny do swojego poprzednika, a już przynajmniej nie w warstwie graficznej. To pięknie przygotowana produkcja, a dodatkowo z całkiem przyzwoitą fabułą. Weekendowa promocja w PS Store przynosi graczom te dwie produkcje w formie bundle i za cenę 84 złotych. No żal nie skorzystać.

Prey / Dishonored

Dalej mamy tutaj do czynienia z widokiem z pierwszej osoby, ale sam klimat Prey oraz Dishonored różni się od wyżej wymienionych produkcji. Prey to przecież typowe science-fiction, gdzie owszem broń i rozwałka są ważnym elementem, ale o wiele ważniejsze jest samo otoczenie. To, jak je wykorzystamy może przełożyć się na nasze być, albo nie być. Ciekawe jest to, że za Prey odpowiada to samo studio, co za kolejny tytuł z bundle.

Dishonored to już połączenie „skradanki” z tytułem akcji. Nasz bohater dysponuje w niej nie tylko bronią, ale także ma dostęp do specjalnych mocy, którymi skutecznie może unieszkodliwiać przeciwników czy przemieszczać się pomiędzy lokacjami. Dishonored to z pewnością interesująca pozycja, a już na pewno w takiej cenie, jak teraz. Gra w zestawie z Prey kosztuje bowiem tyle samo, co bundle opisany powyżej, czyli 84 złote. Samo Prey można kupić za 42 złote, choć zdaje się, że bundle opłaca się bardziej. Już na pewno wtedy, kiedy nie graliśmy w Dishonored.

Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Weekendowa promocja w PS Store przynosi jeszcze kilka przecen na Fifa 19. Podstawowa wersja produkcji kosztuje teraz 145 złotych, jej Mistrzowska edycja 189, Ultimate 209. To przeceny o średnio 50 procent, więc fani piłki nożnej powinni być z niej zadowoleni. To samo można chyba powiedzieć o fanach łysego zabójcy, bo Hitman: Ulepszona kolekcja HD można wyrwać za 169 złotych do końca weekendu. W zestawie znajdują się dwa tytuły, a mianowicie Blood Money oraz Absolution.

Pełną listę tytułów, które zostały przecenione w ten weekend, znajdziecie pod tym ADRESEM.

Nowe gry oraz konsole możecie także kupić w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: PlayStation Store / Informacja prasowa / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment