You are here
Wiedźmińska nawigacja News 

Wiedźmińska nawigacja

Od wczoraj w nawigacji NaviExpert będzie można usłyszeć wskazówki udzielane przez samego Geralta z Rivii. Jest ot efekt współpracy HTC z CD Projekt RED.

Czy zamiast „wybierz następny skręt w prawo” i „zjazd na autostradę za… 500 metrów” wolelibyście usłyszeć coś w stylu „znalazłem lepszy szlak, za mną!”, „nieoznakowany patrol w okolicy, szpiedzy redańscy są wszędzie” czy „nie w tę stronę łotrze!”? Jeśli wasza nawigacja to NaviExpert pracujący w oparciu o Androida, to, niezależnie od producenta urządzenia, powinniście mieć już taką możliwość. Odpowiednia aplikacja jest już dostępna do pobrania dla wszystkich chętnych w internecie, na Google Play, co prawda jest ona oczywiście płatna, niemniej można ją wypróbować za darmo przez 7 dni. Jeśli będziecie mieli szczęście, roczny abonament na nią będzie można w najbliższym czasie także wygrać w licznych konkursach i aukcjach na cele charytatywne, organizowanych przez HTC w ramach ich najnowszej kampanii promocyjnej (będzie to jednak tylko „skromny” dodatek do właściwej nagrody, jaką ma być bogata, kolekcjonerska seria smartfonów HTC One M9).

Głosem nieustraszonego zabijaki Geralta będzie do nas mówił znany dobrze wszystkim fanom Jacek Rozenek – aktor, który podkładał głos pod wszystkie 3 części gry w polskiej wersji językowej (ciekawe czy ktoś wolałby, żeby to był znany z kinowego filmu i telewizyjnego serialu Michał Żebrowski…).  Cała inicjatywa wydaje się bardzo fajna i z pewnością jest nie lada gratką dla wszystkich tych, którym przez ostatnie tygodnie było ciężko oderwać się, choćby na chwilę od hitowego „Dzikiego Gonu” – teraz nawet w drodze do pracy czy choćby na zakupy nie będą musieli się odrywać od swego ulubionego świata. Oby tego typu pomysłów rodziło się jak najwięcej!

Źródło: HTC.

___________________

Zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

Related posts

Leave a Comment