Wielka konfrontacja GTA V: PS3 vs PS4

Nowa odsłona Grand Theft Auto V wygląda naprawdę dobrze, ale czy zastanawialiście się jak wypada w porównaniu z oryginałem wydanym na Xboxa i PS3?

img1gta

Na pierwszy rzut oka widać ogrom zmian w grafice GTA – autorzy naprawdę przyłożyli się do tego elementu, dając nam naprawdę piękne i szczegółowe efekty wizualne. Adaptacja tego tytułu na konsole nowej generacji oraz PC-ty dała grafikom Rockstar Games szerokie pole do popisu. W odświeżonej wersji zwielokrotniono liczbę występującej w świecie flory i fauny, uaktualniono modele pojazdów, zmieniono efekty świetlne oraz zwiększono populację zwiedzanych przez nas miast.

img2gta

To wszystko wprawia mnie w zdumienie, gdy przypomnę sobie zapewnienia developerów o tym, że gra ta nie ukaże się na PC-tach. Wydaje się, że autorzy, pomimo tych wypowiedzi, od początku planowali wydanie gry na komputery stacjonarne. Oczywiście można by stwierdzić, że wersja komputerowa gry ukazuje się jedynie jako pochodna wersji na konsole nowej generacji, lecz biorąc pod uwagę różnice pomiędzy tymi jakże odmiennymi platformami, powiedziałbym, że cała szopka z niewydaniem gry na PC była zwykłym blefem, obliczonym na zwiększenie szumu wokół tego tytułu.

http://www.youtube.com/watch?v=Fng-OaFeeO0

Żródło: Rockstar Games

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

288 More posts in pc category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...