WoW na targach Gamescom 2014!

Na targach Gamescom 2014 przedstawiciele Blizzard Entertainment uchylili rąbka tajemnicy na temat nowego dodatku do najpopularniejszej produkcji z gatunku MMO, a mianowicie World of Warcraft: Warlords of Draenor.

Informacją, która najbardziej interesowała fanów tytułu, była data premiery dodatkowej zawartości. Premiera dodatku przewidziana jest na 13 listopada tego roku. Wydarzeniu towarzyszył zwiastun traktujący o początkach powstania orków, który możecie obejrzeć poniżej:

http://www.youtube.com/watch?v=TLzhlsEFcVQ

Jakby tego było mało Blizzard wypuścił kolejny materiał, na którym z kolej zapoznać się możemy z nowościami, jakie wprowadzi ów dodatek:

http://www.youtube.com/watch?v=lMc8VP02DFA

Studio postanowiło również stworzyć pięcioodcinkowy miniserial – Lords of War, który zapozna środowisko graczy z wykreowanym, przez developerów światem. Pierwszy odcinek wyemitowany został bezpośrednio na targach, a poświęcony był Kargathowi:

http://www.youtube.com/watch?v=LG3RVCEwCPg

Pozostałe cztery epizody przedstawiające kolejnych tytułowych panów wojny pojawią się niebawem. Trailer możecie obejrzeć poniżej:

http://www.youtube.com/watch?v=ozCuNmuAsrA

Od dłuższego czasu chodzą plotki o powstawaniu drugiej części World of Warcraft. Na ten temat zdecydował się wypowiedzieć Tom Chilton – główny projektant omawianego tytułu:

– „Oczywiście – tak na pytanie o to, czy kiedykolwiek rozważano stworzenie kontynuacji World of Warcraft, odpowiada Tom Chilton. – To coś, o czym rozmawialiśmy. To coś, o czym dyskutowaliśmy przez ostatnie dziesięć lat. Sądzę, że wiąże się to z masą wyzwań. Jak World of Warcraft II miałoby się odnosić do World of Warcraft? Czy obie gry miałyby współistnieć, czy też jedna miałaby karmić tę drugą? Czym miałby być ten produkt? Takich pytań jest znacznie więcej. Są to wyzwania, które muszą zostać rozgryzione, zanim stanie się to rzeczywistością”.

Po ostatnim spadku popularności produkcji, plotki mogą okazać sie prawdą. Tym bardziej, iż w tym roku obchodzimy dziesięciolecie WoW-a, a Blizzard w tajemnicy pracuje nad kolejnym pomysłem MOO, o roboczym tytule „Titan”.

Jak myślicie? Możliwe, żeby to była druga część World of Warcraft?

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...