Za granie w gry dostaniesz etat i 1000 złotych premii

Interesujące ogłoszenie, dotyczące oferty pracy zamieściła w internecie firma G2A.COM. Kandydaci, którzy dobrze grają w League of Legends i StarCraft 2, mają możliwość już na starcie otrzymać do 1000 zł premii.

Firma G2A.COM Sp. z o.o. zajmująca się dystrybucją kluczy aktywacyjnych do gier i oprogramowania, poszukuje kandydatów na stanowisko „specjalista ds. e-sportu i promocji marki”. Do głównych obowiązków pracownika, będą należały działania promocyjne, a zadowalające chlebodawcę efekty ma osiągnąć poprzez: dbanie o wizerunek firmy, wyjazdy branżowe, czy kontaktowanie się ze streamerami i vlogerami na arenie międzynarodowej oraz utrzymywanie dobrych relacji ze sceną e-sportową.

Przyjrzyjmy się zatem wymaganiom. Prócz znajomości polskiego i angielskiego, trzeba się wykazać wiedzą z dziedziny gier sportowych tj. LOL i StarCraft 2. Za umiejętności gry w pierwszy tytuł zapewnimy sobie dodatkowe pieniądze. W zależności od naszego doświadczenia oferowane są różne stawki premii. I tak za zajmowanie określonej dywizji w systemie ligowym gry otrzymamy :

  • gold – 100 zł,
  • platinum – 200 zł,
  • diamond – 300 zł,
  • challenger – 1000 zł.

Na temat oferty rekrutacyjnej wypowiedział si ę Marek Zimny, Marketing Specialist w G2A„Ogłoszenie jest wiarygodne. Chcemy mieć pewność, że zatrudniona przez nas osoba faktycznie jest specjalistą w tym, co robi”.

Jeśli kogoś zainteresowała możliwość pracy w branży gier, to ogłoszenie rekrutacyjne znajdziecie pod tym adresem.


 

 

 

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...