You are here
Wtykane SMART TV News 

Wtykane SMART TV

Wprawdzie nowe telewizory są coraz tańsze, to i tak swoje kosztują. Co zrobić w sytuacji, gdy chcemy aby nasz używany na co dzień sprzęt, zyskał trochę życia? Możemy telewizor pomalować na jakiś żywszy kolor, albo kupić dongle’a. Polecamy to drugie rozwiązanie.

 
natec 750x300 1
Nie ma co ukrywać. Telewizja jako medium, odchodzi w przeszłość. Broni się rękami i nogami, ale patrząc na to, jaki poziom prezentują programy emitowane w prime time, przekonujemy się do tego, by odbiornik zwyczajnie wyrzucić za okno. Oczywiście, cały czas istnieją produkcje wartościowe i to głównie dla nich trzymamy cały czas telewizor.
Urządzeń, które potrafią zmienić nasz telewizor w nowocześniejszy sprzęt, trochę na rynku już jest. Teraz dołącza do nich kolejne. Wypuszczony właśnie przez Natec SMART TV DONGLE HD242, to propozycja dla tych, którzy chcą spróbować czegoś nowego, ale nie chcą wydawać zbyt dużo. Do korzystania, a tym samym cieszenia się z nowych możliwości naszego telewizora, potrzebujemy jedynie wejścia HDMI.
 
natec 750x300 2
Przystawka działa na systemie Android KitKat 4.4, a procesor znajdujący się wewnątrz to RK3188-T ARM Cortex-A9 (1.4 GHz). Do tego dochodzi układ graficzny Mali-400, 1 GB RAM oraz 8 GB pamięci flash. Ta ostatnia wartość została pomniejszona, ze względu na znajdujący się na dysku system, ale dla chętnych i potrzebujących więcej przestrzeni, SMART TV zostało wyposażone w port microSD. Posiada również port USB, dzięki któremu możemy podłączyć do dongle klawiaturę czy mysz.
HD242 obsługiwać ma większość z dostępnych w GooglePlay aplikacji, a z Internetem łaczy się za pomocą WiFi. Tym samym, stanowi ciekawą alternatywę dla znacznie droższych sprzętów. Za urządzenie od Natec zapłacimy bowiem około 350 złotych. Dużo? To cały czas znacznie mniej, niż kupienie nowego telewizora z funkcją SMART.
Źródło: NATEC
Fot: jw.
______________________
Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego.

Related posts

Leave a Comment