WWDC 2013 – czego możemy się spodziewać?

W poniedziałek 10 czerwca rozpocznie się konferencja Apple, na której z pewnością zostanie pokazanych kilka istotnych nowości dotyczących produktów sygnowanych logiem nadgryzionego jabłka.

wwdc750x300

Z oficjalnych informacji możemy się dowiedzieć o planowanej prezentacji najnowszej wersji systemu mobilnego iOS. Firma ma znacząco przebudować cały interfejs, czyniąc go prostszym i bardziej ascetycznym. Reszta nowości jakie poznamy na konferencji jest tajemnicą, lecz możemy się spodziewać:

iRadio: Google startuje ze swoim Music All Accsess, więc nic dziwnego, że Apple nie chce zostać w tyle na rynku usług streaming’u muzyki.

Smartwatch: Firma od pewnego czasu pracuje nad inteligentnym zegarkiem.

Przyznam, że oficjalna prezentacja tego produktu byłaby miłym zaskoczeniem.

Nowy iPad: Premiera jest całkiem prawdopodobna, szczególnie, że firma Hard Candy Cases wprowadza do oferty futerały na iPad’a 5.

Nowe MacBook’i: Co prawda Apple dość często odświeża swoje komputery, jednak od ostatnich premier minął już rok, co oznacza że zbliżają się nowe urządzenia.

To na chwilę obecną tylko domysły i sygnały z sieci, a o tym co naprawdę zostanie zaprezentowane na WWDC 2013 dowiemy się w dniach 10-14 czerwca tego roku.

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...