wynik OnePlus 6T

Wynik OnePlus 6T w AnTuTu zachwyca

Benchmarków nie powinno traktować się jako wyroczni. W końcu ostatnio dowiedzieliśmy się, że niektóre firmy fałszowały ich wyniki. Niemniej przedstawione w nich liczby potrafią pokazać, jak mocny i wydajny jest konkretny smartfon. I wynik OnePlus 6T, które zaledwie wczoraj zostało zaprezentowane, wprost zachwyca.

wynik OnePlus 6T

Ze sceny w Nowym Jorku padały wczoraj słowa, które oznaczały, że w OnePlus nie lubi patrzeć się na numerki, ale na to, jak telefon sprawuje się w rękach użytkownika. To oczywiście bardzo ważny aspekt, ale nie zaszkodzi przecież spojrzeć także na to, co pokazują benchmarki. AnTuTu pokazało informację o tym, jak sprawdziło się OnePlus 6T. I jest dobrze, a nawet bardzo dobrze.

Wynik OnePlus 6T

Wyniki OnePlus 6T plasują smartfon wyjątkowo wysoko, jeżeli chodzi o ranking najbardziej wydajnych urządzeń na rynku. Warto przypomnieć, że w zeszłym miesiącu, czyli za miesiąc wrzesień, poprzedni model od OnePlus skalsyfikowany został na trzeciej pozycji. Tuż za Asus ROG oraz Xiaomi Black Shark. Teraz One Plus 6T wskoczył na drugą pozycję z wynikiem 298011 punktów. Oznacza to, że słowa wypowiedziane ze sceny faktycznie mogą mieć pokrycie w rzeczywistości.

Zapowiadają się duże przetasowania w benchmarku AnTuTu, bo niedługo dołączą do niego sprzęty, które wprost tryskają mocą. Chodzi oczywiście o Huawei Mate 20 Pro, którego wynik był do tej pory najlepszym na stronie jeżeli chodzi o urządzenia z Androidem na pokładzie. Do tego dojdzie także nowa wersja gaminigowego smartfona od Xiaomi, czyli Black Shark Helo. Wynik OnePlus 6T jest jednak na tyle dobry, że smartfon spokojnie powinien się utrzymać w pierwszej dziesiątce najbardziej wydajnych urządzeń na rynku.

Wyścig po pierwsze miejsce

Benchmarki pokazują, jak dużą wagę producenci przykładają do wydajności swoich urządzeń. W końcu to kolejny element marketingu, który można przełożyć później na realne pieniądze. Praktycznie każdy z flagowców ma pod maską to samo, co konkurencja. Kluczem więc jest tutaj optymalizacja samego oprogramowania, które może częściowo spowalniać sprzęt. Wyniki OnePlus 6T pokazują, że Chińczycy faktycznie zadbali o to, żeby ich nakładka działała po prostu dobrze.

Trudno ocenić, ile osób faktycznie kieruje się wynikami benchmarków przy zakupie sprzętu. Podejrzewamy, że jest to niewielki ułamek wszystkich klientów. W końcu w podjęciu decyzji zakupowej bierze udział wiele czynników. Przywiązanie do marki, wygląd urządzenia i nie oszukujmy się, jego cena. W przypadku OnePlus 6T zdaje się, że wszystko z powyższych zostało dobrze wyważone. Zobaczymy, czy przełoży się to na sukces komercyjny.

Nowe smartfony znajdziecie także w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: AnTuTu / GSM Arena

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...