bunny 750x300

Xiaomi Mi Bunny – smartwatch dla dzieci

Takiego smartwatcha od Xiaomi mało kto się spodziewał. Jednak Mi Bunny ma kilka interesujących funkcji.

 

bunny 750x300

Zegarek pokazany przez Xiaomi z całą pewnością należy do tych z rodzaju, których nikt powyżej 10 roku życia nie założy. Z całą pewnością jest on specyficzny, ale zważywszy na to, że stworzony został specjalnie dla dzieci, nikogo nie powinno to dziwić. Mi Bunny, który pojawia się jeszcze pod nazwą Mitu Watch, to jednak coś więcej niż słodki design.

Urządzenie w całości zrobione zostało z plastiku oraz silikonowych wstawek, które w tym wypadku oznaczają paski. Prezentuje się przyzwoicie, ale należy pamiętać, że od zegarka stworzonego dla małych użytkowników trudno wymagać dużo. Przede wszystkim powinien się im podobać i z takim designem tak właśnie będzie. A co znajduje się wewnątrz?

bunny 750x300 1

Otóż pod całym tym odrobinę tandetnym opakowaniem znajdzie się GPS, który będzie w stanie zlokalizować miejsce, gdzie znajduje się nasze dziecko. Wyjątkowo przydatna funkcja szczególni, gdy przyjdzie nam wyjechać na wakacje w jakieś dość tłumne miejsce. Możliwość odnalezienia dziecka na plaży z pewnością spodoba się tym rodzicom, którzy kupią Mi Bunny. A nie zapłacą za niego za dużo, bo w przeliczeniu będzie to około 59 dolarów. Czyli całkiem przyzwoicie.

Oprócz GPS na pokładzie znajdą się takżę moduły Wi-Fi oraz Bluetooth. Dodatkowo smartwatch ma przycisk SOS, który po naciśnięciu nie tylko przesyła odpowiednie powiadomienie na sparowanego z urządzeniem smartfona, ale także przesyła na niego siedmiosekundowe nagranie audio. Można także włożyć do środka kartę microSIM, czyli krótkie połączenia także są możliwe. Akumulator (300 mAh) zegarka ma starczyć na sześć dni ciągłej pracy.

Smartwatch Xiaomi Mi Bunny działa na Androidzie, a jego ekran wykonano w technologii LCD. Jest to więc dość standardowe urządzenie, ale dla rodziców, którzy martwią się o swoje pociechy, trudno o coś lepszego. Zegarek zapewni im poczucie bezpieczeństwa relatywnie niewielkim kosztem. My czekamy na 10 maja, bo właśnie wtedy Xiaomi ma zaprezentować smartwatch z wyższej półki.

Źródło: PhoneArena
Fot: jw.

_________________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...