MIUI 11

Xiaomi zapowiada nowości w MIUI 11

Na początku stycznia Xiaomi poinformowało o rozpoczęciu prac nad nową wersją nakładki systemowej dla smartfonów firmy. Co ciekawe, teraz koncern postanowił zdradzić nieco szczegółów dotyczących nowości w MIUI 11.

MIUI 11
fot. news.mydrivers

Wiemy już jakie nowości na pewno trafią do MIUI 11. Nie udało nam się co prawda poznać pełnej listy ficzerów, ale nawet enigmatyczna zapowiedź funkcji jest dla fanów firmy na wagę złota. Nie przedłużając, skupmy się na konkretach.

MIUI 11 — co nowego?

W następcy MIUI 10 znajdziemy między innymi zupełnie nowy zestaw ikon systemowych. Jeśli wierzyć zapewnieniom, firma zaprojektuje je od nowa. Co istotne, wspomniana zmiana dotyczy nie tylko smartfonów Xiaomi, ale także submarek takich jak Redmi.

Kolejna nowość, która jest ukłonem w stronę użytkowników, to tak zwany ekstremalny tryb oszczędzania energii. Wspomniany tryb miałby ograniczyć funkcjonalność urządzenia do możliwości wykonywania połączeń głosowych oraz wysyłania i odbierania SMS-ów. Interfejs zostałby pozbawiony barw i pracowałby w trybie monochromatycznym. Użytkownicy, rzecz jasna, będą mogli dostosować poszczególne ustawienia do swoich preferencji.

Pasek statusu zostanie zoptymalizowany pod kątem zmniejszenia błędów, a takie pojawiają się niestety w przypadku MIUI 10. Brzmi nieźle, ale opisane funkcje stanowią tak naprawdę niewielki procent nowości, które trafią do oprogramowania chińskiego producenta.

Źródło: GizmochinaMydrivers

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....