You are here
Zapowiedź Dark Souls 3 zabiera nas do Lothreic Gry 

Zapowiedź Dark Souls 3 zabiera nas do Lothreic

To bardzo ważny tydzień dla branży elektronicznej rozrywki. Dostaliśmy wiele nowych trailerów, ale wśród nich wyróżnia się między innymi zapowiedź Dark Souls 3.

Nowy materiał z Dark Souls 3 pokazuje nam trochę więcej krainy, którą przyjdzie nam w grze zwiedzić: Lothreic. Dodatkowo trailer został okraszony bardzo ciekawą muzyką – coverem True Color of Darkness, oryginalnie autorstwa Cyndi Lauper. W zapowiedzi możemy zobaczyć głównie zmagania postaci sterowanej przez gracza, zarówno z przeciwnikami jak i z samym otoczeniem. Po raz kolejny From Software postawiło na motyw śmierci i odrodzenia, pokazując graczom, że nadchodzi kolejny test ich możliwości.

http://www.youtube.com/watch?v=iTnQl9JAef8

Seria Dark Souls towarzyszy nam już przeszło 5 lat. Przez ten czas gra zyskała status pozycji kultowej, a my dostaliśmy dodatek do pierwszej odsłony oraz drugą część wraz z zestawem dodatków. W tym czasie zaczął się zmieniać status japońskiej branży elektronicznej rozrywki, która przed wyjściem serii Souls była w głębokiej recesji.

Można przypuszczać, że gdyby nie dzieło Hidetaki Miyazakiego, azjatycki rynek gier wyglądałby dziś zupełnie inaczej. Pierwsza część serii Dark Souls sprzedała się na zachodzie w rekordowym nakładzie, przywracając wiarę najbardziej hardkorowym graczom, na to że trudne gry nadal mają własną niszę na rynku. Dark Souls należy do cyklu gier, określanego przez graczy jako Soulsy, który zaczął się od gry Demon Souls. Po niej From Software stworzyło jeszcze Dark Souls oraz najnowsze IP wpisujące się kanon cyklu, czyli doskonałego Bloodborne’a.

Z niecierpliwością czekamy na Dark Souls 3, które ukaże się na PS4, Xbox One oraz na komputerach osobistych już 12 kwietnia. Czas powrócić do naszych ognisk i raz jeszcze stawić czoła wyobraźni samego mistrza – Hidetaki Miyazakiego. Do premiery nowej części możemy sobie umilić czas grając w poprzednie części, a zwłaszcza w pierwszą (bardzo polecam, szczególnie graczom lubiącym wyzwania). 

 

 

_____________ 

Zapraszamy do naszego e-sklepu. Zapraszamy również na profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment