Zapowiedź nowego Deus Ex

Twórcy Deus Ex kazali długo czekać na nową część cyberpunkowej serii. Najnowszą, którą nazwano Mankind Divided, zapowiedziano na 23 lutego 2016 roku. Dostępna będzie na PC, PS 4 i Xbox One.

Akcja gry dzieje się dwa lata po wydarzeniach znanych z Deus Ex: Human Revolution, a graczowi przyjdzie wcielić się w postać Adama Jensena. Sama zaś akcja rozgrywa się w Pradze, w 2029 roku. Nasz bohater wyposażony w nowe implanty i technologię powraca silniejszy, by walczyć z terroryzmem. Po incydencie, jaki miał miejsce w Panchai, ludzie z coraz większą nieufnością podchodzą do przedstawicieli swojego gatunku, których ciała wzmocnione są mechanicznymi wszczepami. Z tego też powodu ci ostatni muszą żyć na uboczu, jakby w gettach.

Umiejętności Jensena można rozwijać, a pomoże w tym kastomizacja. Pozwoli to każdemu z graczy indywidualnie dostosować rozgrywkę do swoich potrzeb. Podobnie jak w poprzednich częściach, także i tu akcja gry nie jest liniowa, co umożliwia poznawanie świata i fabuły po swojemu. Twórcy Deus Ex: Mankind Divided zapowiadają, że każdy element zabawy będzie rzucał światło na wątki główne i poboczne tytułu.

Gra będzie oparta na nowym silniku Dawn Engine, który spowoduje, że będzie po prostu piękna. Patrząc na screeny, nie sposób się z tym stwierdzeniem nie zgodzić. Bogate detale i rozbudowana paleta kolorów zapewnią graczom niezapomniane przeżycie. Drobiazgowo prezentuje się też ekwipunek głównego bohatera – broń można oglądać pod każdym kątem, a wykonana jest tak, że widać nazwę marki.

Square Enix zaprezentowało niedawno pierwszy plakat Deus Ex: Mankind Divided, aby rozbudzić wyobraźnię graczy. Nie pozostaje nic innego, jak czekać cierpliwie na premierę tytułu, co też robimy.

 

Źródło: The Verge

Grafika: j.w., Polygon

 

__________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...