You are here
Zbliża się Samsung Business Summit Wydarzenia 

Zbliża się Samsung Business Summit

Już jutro w centrum Warszawy odbędzie się dość głośna ostatnio we wszelkich mediach impreza – Samsung Business Summit. Czego możemy się spodziewać na konferencji?

Wydarzenie, za którym stoi jeden z obecnych niekwestionowanych liderów w branży technologicznej, jest już cyklicznym eventem, organizowanym, jak się wydaje z dużym powodzeniem, co roku w stolicy, mniej więcej w tym samym czasie (podobne mają miejsce i w wielu innych krajach, w których południowokoreańska marka ma znaczące udziały w rynku). Pomysł na tego typu imprezę wydaje się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Kreuje ona bardzo korzystnie wizerunek korporacji jako kogoś, kto przewodzi, pełni rolę „profesora” – nauczyciela innych, mniejszych firm. Mówiąc o trendach, pokazując je, ma jednocześnie okazję by takowe kształtować, wpływać na sposób myślenia i na zachowania jednostek decyzyjnych w sektorze biznesowym, a więc i pośrednio konsumentów.

Co proponuje specjalistom z różnych sfer gospodarki tegoroczna edycja? Jej hasło przewodnie to „Next is Now” i ma ono oznaczać chęć skupienia się na technologiach jutra (rozumianego przy tym raczej jako to najbliższe, znajdujące się na wyciągnięcie ręki). Można się spodziewać, że będą omawiane możliwe zastosowania tych innowacyjnych produktów i rozwiązań, których na dobrą sprawę świat biznesu nie zdołał jeszcze „obłaskawić” i wykorzystać ich w pełni wydajnie. Konferencja będzie podzielona na 3 główne bloki tematyczne: IT/security, usługi bankowe i finansowe, sprzedaż i marketing. W role wykładowców wcielą się najwyżsi rangą przedstawiciele Samsunga w Polsce (łącznie z prezesem – p. Hadrianem Baumanem) oraz ich partnerzy biznesowi. Zainteresowanych szczegółami odsyłam do pełnego programu (tutaj) i z góry zapraszam też do przeczytania relacji po wydarzeniu, którą znajdziecie na naszych stronach.

Źródło: Samsung.

___________________

Zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

Related posts

Leave a Comment