You are here
Wyciekły zdjęcia Samsung Galaxy A9 Star artykuły News 

Wyciekły zdjęcia Samsung Galaxy A9 Star

Pojawiło się zdjęcie i nagranie, które potwierdziło to, co podejrzewano już od jakiegoś czasu. Nowy smartfon Koreańczyków powstaje i zapowiada się całkiem przyzwoicie, choć już pojawiły się głosy, że jeden szczegół przypomina produkt konkurencji. Przyjrzyjmy się bliżej Samsung Galaxy A9 Star.

Zdjęcia Samsung Galaxy A9 Star

Wygląda na to, że Samsung pracuje obecnie nad przynajmniej dwoma modelami (A9 Star i Lite), które prawdopodobnie będą przeznaczone jedynie na rynek chiński. Taka decyzja nie powinna nikogo dziwić, bo przecież to ogromne źródłu dochodu dla każdej firmy produkującej smartfony, choć trudno się tam przebić. Telefony ze średniej półki muszą się czymś wyróżnić, by przyciągnąć do siebie klientów, ale za Samsungiem stoi marka, która daje zaufanie do produktu. Wypuszczenie telefonów Galaxy A9 Star oraz Galaxy A9 Star Lite może nastąpić jeszcze w tym roku. O ile sprzęty nie zostaną „ubite”.

Zdjęcia Samsung Galaxy A9 Star

Patrząc na zdjęcia Samsung Galaxy A9 Star trudno nie odnieść wrażenia, że widzieliśmy już podobny design. Nie jest to zarzut w stronę producenta, ale po ostatnich procesach sądowych, gdzie nałożono na Koreańczyków gigantyczne kary, każdy ich nowy telefon będzie brany szczegółowo pod lupę. Tutaj widzimy, że zmianie uległo położenie kamer na plecach urządzenia. Teraz obiektywu ułożone są pod sobą pionowo i już nie znajdują się w centrum, jak to miało miejsce w przypadku Galaxy S9.

Czytnik linii papilarnych w takim ułożeniu sprawi, że nie będzie się niechcący brudziło szkła chroniącego obiektywy. Gorzej z tym, że przez to wygląd Galaxy A9 Star zbliżył się niebezpiecznie do… każdego innego telefonu z Androidem. Wprawdzie zdjęcia są niewyraźne i trudno jeszcze ferować wyroki, to brakuje smartfonowi pazura. Czegokolwiek, co mogłoby go wyróżniać wśród konkurencji, która jak już wspomnieliśmy, na chińskim rynku jest ogromna. Widocznie sama nazwa ma przyciągnąć klientów.

Specyfikacja

O tym, co dokładnie znajdzie się pod maską Samsung Galaxy A9 Star przyjdzie nam poczekać na oficjalne ogłoszenie, ale do tej pory przecieki pokazują, że będzie to całkiem przyjemny telefon. Wyświetlacz urządzenia ma mieć przekątną 6,28’’ (Super AMOLED) i wyświetlać obraz w rozdzielczości FullHD+ (2220×1080 px). Wspomniane obiektywy mają mieć odpowiednio 24 Mpix oraz 16 Mpix, a z przodu urządzenia znajdzie się miejsce na 16 Mpix. Jeżeli chodzi o ilość pamięci RAM to będzie to 4GB, a na dane przeznaczono 64GB. A9 Star ma działać na Androidzie Oreo 8.0. Nie wiadomo jeszcze, jaki procesor będzie odpowiadał za pracę urządzenia.

Mało prawdopodobne jest, by kiedykolwiek ten model (lub jego wersja Lite) wyszedł oficjalnie poza chiński rynek. Szkoda, bo mógłby być ciekawą alternatywą dla osób szukających smartfona ze średniej półki i przywiązanych do marki. Wprawdzie seria A jest dostępna np. w Polsce, ale cenowo dalej jest jej daleko do konkurencji. Wiadomo, że za jakość trzeba jednak zapłacić.

Po najnowsze smartfony zapraszamy pod ten adres.

Źródło: SamMobile / The Mobile Indian / YouTube

Related posts

Leave a Comment