Galaxy S10

Zdjęcie Galaxy S10 rozwiewa wątpliwości w kwestii wcięcia ekranowego

Premiera Galaxy S10 zbliża się wielkimi krokami, ale do tej pory mogliśmy oglądać “potencjalne” urządzenie jedynie w formie grafik poglądowych. Dziś pojawiło się pierwsze, choć nieco przysłaniające interfejs, zdjęcie podstawowego modelu S10. Czego możemy się z niego dowiedzieć?

Galaxy S10

Rendery, szczególnie te bazujące na plikach CAD, nie zawsze oddają to, co potrafi pokazać zdjęcie produktu. Tym razem, dzięki uprzejmości, jak zawsze niezawodnego Evana Blassa, znanego także jako @evleaks, możemy zapoznać się ze zdjęciem nadchodzącego flagowca Samsunga.

Galaxy S10 na zdjęciu

Zgoda, nie jest to najdokładniejsze zdjęcie produktowe, z jakim można się spotkać, ale ukazuje nam kilka interesujących kwestii. Jako że jest to wariant podstawowy, wiemy, że producent zastosuje w nim “oczko” zamiast notcha. Osobiście zupełnie tego nie kupuję. O ile notch mógł spowodować “obcięcie” obrazu podczas oglądania filmu czy grania w gry mobilne, o tyle nowe wcięcie ekranowe zmieni jego kształt. Pozostaje mieć nadzieję na to, że Samsung sprytnie wykorzysta nowy element, ale mam ku temu poważne wątpliwości.

Zdjęcie Galaxy S10 zdradza również to, że rzeczony Samsung otrzyma niemal bezramkowy ekran zaokrąglony po bokach. Niestety, przysłonione ikony interfejsu nieco utrudniają dalsze odgadywanie cech urządzenia. Jestem jednak więcej niż pewny, że pojawienie się nowych fotografii jest kwestią może kilku tygodni.

Galaxy S10 za 6685 złotych? Znamy nieoficjalne ceny i datę premiery

Źródło: Twitter (@evleaks, @VenyaGeskin

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...