Zlot fanów gier komputerowych Fan4Fan #5 – będziemy tam specjalnie dla was

Już 15 lutego rozpoczynają się dwudniowe Targi Winter Gaming Gdańsk – impreza, której głównym celem jest spopularyzowanie e-sportu. Sprawdźmy jakie atrakcję przygotowali dla nas organizatorzy.

GdańskWyjazd750x300

Na terenie hali Amber Expo pojawią się producenci i wydawcy gier elektronicznych, dystrybutorzy konsol, komputerów oraz akcesoriów gameingowych. Ponadto nie zabraknie przedstawicieli branżowych serwisów internetowych , w tym nas – redakcji Vipmultimedia.pl

Impreza ta, poświęcona branży gier komputerowych oraz konsolowych jest jedną z największych w północnej Polsce. Podczas jej trwania odbędą się ogólnoeuropejskie zawody sportów ekstremalnych Baltic Games oraz pokazy Street Fashion. Prawdziwą gratką dla gamerów okazuje się jednak coś zupełnie innego, a konkretnie zlot fanów gier komputerowych Fan4Fan. Tym razem gracze będą mieli okazję sprawdzić się w takich tytułach jak Starcraft 2, League od Legends i Dota2.

To nie wszystko, gdyż impreza nie jest skierowana wyłącznie dla czołowych graczy polskiego e-sportu, a co za tym idzie organizatorzy musieli pomyśleć również o nowicjuszach. Specjalnie dla nich na terenie hali pod okiem zawodowców obędą się specjalne treningi, wprowadzające w podstawy profesjonalnego grania.

Dokładniejsze informacje znajdziecie pod tymi adresami: www.wingg.pl, www.fan4fan.org.

Źródła: 1,2,3

Dodaj komentarz

249 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...