W sobotę zjadą się fani Minecrafta

Wirtualny świat kreatywnej gry komputerowej, który od przeszło pięciu lat gromadzi setki tysięcy graczy, w najbliższą sobotę, 27 sierpnia, przeniesie się do warszawskich Złotych Tarasów. Organizatorem wydarzenia jest MyCraft.pl, najstarszy polski portal zrzeszający fanów Minecraft. Na przybyłych będą czekać liczne atrakcje, które zapewnią rozrywkę zarówno małym, jak i dużym zwolennikom cyber-zabawy.

minecraft-hero-cta.4fd6713be829

Dzięki zaskakująco prostemu pomysłowi, stworzenia wirtualnego uniwersum złożonego z pikseli, Minecraft stał się kultową pozycją na liście kreatywnych gier komputerowych. Dowolność tworzenia nowych scenerii i scenariuszy pozwala na rozwój wyobraźni przestrzennej poprzez zabawę, nadając walor edukacyjny temu tytułowi. Na co dzień, możliwość zajrzenia do pikselowego świata, daje wizyta na stoisku Mycraft.pl, które znajduje się na drugim piętrze Złotych Tarasów. Można tam nabyć atrakcyjne gadżety związane z kultową grą komputerową oraz dostęp do serwerów dedykowanych grze Minecraft, stworzonych przez zespół MyCraft.pl.

Wielbiciele, ale i również niewtajemniczeni, będą mieli okazję lepiej poznać Minecraft już
w tę sobotę podczas wydarzenia zorganizowanego przez serwis Mycraft.pl w centrum handlowym Złote Tarasy.

Organizatorzy imprezy przygotowali dla gości pięć stref rozrywki nawiązującej do interaktywnego świata Minecraft. W pierwszej strefie będą czekać stoiska do gry zarówno dla doświadczonych użytkowników, jak i nowicjuszy. W kolejnej strefie rodzice przybyli ze swoimi dziećmi będą mogli porozmawiać z animatorką-edukatorką z serwisu Mycraft.pl.

Zespół MyCraft.pl opowie również o własnych projektach związanych z grą. Zaprezentowane zostaną zwiastuny nadchodzących i istniejących już serwerów, będzie można również przedpremierowa zagrać w mini gry.

Mali i duzi amatorzy manualnych zabaw z chęcią odwiedzą strefę plastyczną, gdzie własnoręcznie będzie można stworzyć przedmioty i narzędzia pochodzące ze świata Minecraft. Przygotowane w tym celu szablony będą miały różne poziomy trudności dostosowane do każdej grupy wiekowej. Wykonane przez siebie gadżety będzie można zabrać do domu.

Na stoisku z foto budką specjalnie zaprojektowana maszyna przekształci zdjęcia pozujących na postaci Minecraft. Każdy portret trafi do rąk właściciela, który w zgodzie z interaktywnym charakterem wydarzenia, będzie mógł go od razu po wykonaniu zamieścić na swoim Facebooku.

Serwis Mycraft.pl pomyślał również o amatorach kreatywnych gier zespołowych w realnym świecie. Quiz Trivia sprawdzi wiedzę na temat świata z pikseli, wszystkich tych, którzy sądzą, że nie ma on przed nimi tajemnic. Kolejna zabawa to popularne kalambury, polegające na zgadywaniu haseł związanych z grą. Na zwycięzców czekać będą atrakcyjne nagrody związane z Minecraft. 

_____________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

248 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
Statystycznie w co 8. smartfonie na świecie jest polska miedź lub srebro

W swoim wystąpieniu podczas panelu "Jakim krajem będziemy w 2050 roku?" szef KGHM zwrócił uwagę,...