remi 750x300

Złudne nadzieje z obozu Xiaomi

W przyszłym tygodniu Samsung pokaże nam coś nowego, ale to nie jedyny producent, który zdecydował się na ujawnianie nowych produktów w połowie sierpnia. Xiaomi to kolejny z wielkich graczy na chińskim rynku, który konsekwentnie buduje swoja markę, ale w przeciwieństwie do Samsunga, gorzej radzi sobie z marketingiem.

 
remi 750x300
Xiaomi w ostatnim kwartale zajęło pierwsze miejsce, jeżeli chodzi o sprzedaż urządzeń w Chinach. Nie dziwne więc, że przy takiej konkurencji, jak Huawei, Apple oraz Samsung, producent musi czymś zaskoczyć. Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu zostanie pokazany Xiaomi Redmi Note 2, 5,5-calowy smartfon ze Snapdragonem 620 na pokładzie. Zanim to jednak nastąpi, świat obiegła informacja, że światło dzienne ujrzał nowy Redmi 2 Prime.
Niestety, ale wszyscy, którzy liczyli na nowy model od Xiaomi, muszą uzbroić się w cierpliwość. Redmi 2 Prime to nie nowy smartfon, ani nawet jego odświeżona wersja. To cały czas ten sam smartfon, który swoją premierę miał niecałe pół roku temu. Xiaomi postanowiło po prostu wprowadzić telefon na rynek indyjski, ale nie wyjawiono jeszcze daty premiery urządzenia. Wprawdzie w specyfikacji urządzenia można znaleźć różnice, takie jakie waga (Prime jest cięższy) czy wymiar (odrobinę chudszy), ale to prawdopodobnie tylko błąd w zapisie na stronie.
Liczyliśmy na kolejny przeciek, który sprawi, że będziemy czekali z niecierpliwością na to, co ogłosi Xiaomi, ale się przeliczyliśmy. Wygląda na to, że przyszły tydzień będzie należał jednak do Samsunga.
Źródło: PhoneArena
Fot: jw.
__________
Po najnowsze smartfony zapraszamy pod ten adres.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...