You are here
ZTE Nubia Z11 – czy w końcu doczeka się premier? News 

ZTE Nubia Z11 – czy w końcu doczeka się premier?

Nubia Z11 wydaje się smart fonem duchem. Słyszymy o niej od bardzo dawna, a jakoś nie zapowiadało się, by miała w ogóle zadebiutować.

 
ZTE Nubia Z11 zdjęcie smartfona
Wygląda jednak na to, że ZTE postanowiło coś z tym fantem zrobić i na 28 czerwca zaplanowano oficjalną prezentację. To w zasadzie dobra wiadomość, ale jest pewien problem. Otóż o tym konkretnym modelu wiemy już niemal wszystko. A to dlatego, że obecnie do Internetu wyciekają praktycznie każde informacje o produktach z działu mobilnego. Nie inaczej stało się w przypadku tego smartfonu.
ZTE nie ustaje jednak w próbach zaskoczenia czymś swoich klientów. Tym razem do promocji także wykorzystano postać Cristiano Ronaldo, który już na stałe został chyba ambasadorem marki. Już przy okazji modelu Z11 Max można było kupić specjalną edycję, która tym różniła się od standardowej, że plecki urządzenia zdobił autograf piłkarza. Czy w tym wypadku będzie podobnie? Nie liczylibyśmy na coś więcej, bo tak naprawdę trudno wymagać jakiegoś konkretnego bonusu. Ot, znajoma twarz na reklamach.
 
ZTE Nubia Z11 zdjęcie smartfona
Dziwna jest kolejność wypuszczania smartfonów. Pierwszy był ZTE Nubia Z11 mini, następnie Max, a klasyczna wersja dopiero co zmierza na rynek. Czy warto się nią w takim razie w ogóle interesować? Wygląd nie powinien być dla nikogo niespodzianką. To dobrze znana stylistyka Nubii, ale wrażenie robi to, że prawie pozbyto się ramek wokół ekranu. Można powiedzieć, że to już klasyczny ruch ze strony producenta. Wyświetlacz o przekątnej 5,5 cala (1080p) wykonano w technologii 2,5D. Prezentuje się zgrabnie, ale trudno powiedzieć o nim coś więcej.
Pod maską Nubia Z11 będzie czekał Qualcomm Snapdragon 820, którego pracę wspierało będzie 4 GB RAM. Dobrą informacją jest to, że użytkownik na start ma do dyspozycji aż 64 GB miejsca na dane. Jeżeli chodzi o aparaty to będą one miały matryce 16 oraz 8 Mpix, ale liczymy na to, że producent podkręci ich możliwości oprogramowaniem. Przecież wersja Z11 mini to właśnie robiła. Na pleckach nie mogło zabraknąć czytnika linii papilarnych. Akumulator mógłby być odrobinę większy (2900 mAh), ale nie można mieć wszystkiego. Cenę powinniśmy poznać po oficjalnej prezentacji.
Źródło: GSMArena
Fot: jw.

_____________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment