Apple Pay w PKO BP opóźnione. Powód doprowadzi was do łez

Apple Pay weszło do Polski kilka tygodniu temu, lecz z usługi mogą korzystać jedynie klienci wybranych banków. Niestety, do pechowej grupy należy PKO BP, który zapowiedział wcześniej, że Pay zadebiutuje w ofercie banku już we wrześniu. Tak się jednak nie stanie, a winne są temu nowe iPhone’y.

Apple Pay

Serio. Brzmi to zabawnie, ale głównym powodem, dla którego Pay nie zostanie zaimplementowane w PKO BP, jest jutrzejsza konferencja, na której Apple zaprezentuje nowe iPhone’y, MacBooki oraz iPada. Zastanawiacie się pewnie, co wspólnego z systemem płatności ma sprzęt sadowników? Spieszę z wyjaśnieniem.

Apple Pay opóźnione przez premierę iPhone’ów

W myśl doniesień, PKO BP było gotowe na wprowadzenie wspomnianej płatności z dniem 18 września. Oznacza to, że z Apple Pay moglibyśmy korzystać już za tydzień. Problem w tym, że Apple rozesłało do swoich partnerów informację zawierającą “zakaz” prezentowania nowości związanych z firmą w dniach od 12 do 28 września. Jak łatwo zgadnąć, chodzi o premierę nowych iPhone’ów, a konkretnie rzecz biorąc — o skupienie uwagi na wydarzeniu i starcie sprzedaży. Sprytnie.

Nieoficjalnie mówi się o tym, że debiut Pay w PKO BP został przeniesiony na październik. Niestety, nie znamy jeszcze konkretnych terminów.

Źródło: Cashless.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2810 More posts in artykuły category
Recommended for you
iPhone XR
iPhone XR tegorocznym bestsellerem Apple

Badanie przeprowadzone przez CIRP (Conumer Intelligence Research Partners) ujawniło, że najlepiej sprzedającym się smartfonem Apple...