BoxOff Play – tajemniczy projekt Techlandu oraz OXYCOM

Firma Techland wraz z partnerem technologicznym – OXYCOM ogłaszają zapisy wersji beta nowego projektu, określanego mianem „rewolucji w świecie gier”.

Dziś ruszają zapisy do BoxOff Play, projektu, który według twórców ma wprowadzić zupełnie nowe podejście do rozrywki, którą są gry. Brzmi enigmatycznie i tak pozostanie do czasu wystartowania zamkniętej bety, kiedy to zostaną ujawnione dalsze szczegóły.

Spośród osób, które zgłoszą chęć udziału w testach, wytypowane zostaną te, które będą miały szansę, jako pierwsze w Polsce , czym tak naprawdę jest BoxOff Play i dlaczego określany jest mianem „rewolucji w świecie gier.” – tłumaczy Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland. –„ Cieszymy się, że nasz nowy projekt wychodzi naprzeciw oczekiwaniom graczy i jest pierwszym tego rodzaju projektem w Polsce. Już niebawem będziemy mogli zdradzić więcej szczegółów.” – dodaje.

Wszyscy ci, którzy przyczynią się do rozwoju platformy zostaną nagrodzeni za zaangażowanie podczas testów. Zainteresowane osoby do zamkniętej bety zapisać się mogą pod tym adresem.

Nie wiem, jak Was, ale mnie projekt zaciekawił.

Źródło: Techland

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1241 More posts in Gry category
Recommended for you
HP zapowiada liczne nowości dla graczy, w tym pierwszy laptop gamingowy o przekątnej 16”

Wkrótce na rynku pojawią się m.in. nowy laptop OMEN 15, monitor HP X24c, mysz OMEN...