Fortnite na Androida tylko dla Galaxy Note 9

Samsung Galaxy Note 9 zostanie zaprezentowany już 9 sierpnia 2018 roku, ale najwyraźniej Koreańczycy obawiają się o jego słabą popularność wśród graczy i osób młodszych. Skąd ten wniosek? Otóż firma nawiązała współpracę z Epic Games, która zakłada czasową wyłączność Fortnite na Androida dla modelu Note 9.

Fortnite na Androida

Użytkownicy smartfonów pracujących pod kontrolą zielonego robota wyczekują pojawienia się gry Fortnite na Androida. Kiedy czas oczekiwania dobiegał końca, dowiadujemy się, że początkowo produkcja będzie dostępna tylko dla klientów, którzy zdecydują się nabyć Samsunga Galaxy Note 9.

Czasowa wyłączność Fortnite na Androida

Fortnite to kapitalna produkcja, która rywalizuje z PUBG i co istotne — wygrywa z nim. Gra, swoją popularność zawdzięcza między innymi możliwości zabawy na wielu platformach, do których trzeba zaliczyć mobilny iOS. Niestety, userzy Androida nie doczekali się jeszcze wersji dedykowanej swojemu systemowi. Co gorsze, nie do czekają się jej przynajmniej do końca września. Chyba że zdecydują się wyłożyć kwotę XX XXX dolarów, bo tyle najprawdopodobniej będzie kosztować Samsung Galaxy Note 9.

Warto wziąć pod uwagę to, że informacja nie jest oficjalna i w praktyce może okazać się, że Fortnite na Androida będzie dostępny nie tylko Galaxy Note 9, ale także na pozostałych urządzeniach Samsunga. Miejmy nadzieję, że tak się stanie.

Źródło: 9to5Google

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1019 More posts in Gry category
Recommended for you
Oddworld Soulstorm
Oddworld Soulstorm – Abe powraca, ale mu się nie śpieszy

Istnieją takie produkcje, które nawet po wielu latach od ich premiery, dalej wywołują ciepłe skojarzenia....