Game of Thrones – zima nadciągnie w listopadzie!

Już w listopadzie na polskim rynku pojawi się długo wyczekiwana przez fanów serialu stacji „HBO” gra osadzona w uniwersum „Game of Thrones”. Czy elektroniczna wersja zdobędzie podobną popularność, co telewizyjna adaptacja?

Tron slide

Telewizyjna adaptacja sagi George’a R.R. Martina zdobobyła olbrzymią popularność, o czym świadczyć może to, że stacja „HBO” na przyszły rok zaplanowała kolejny szósty już sezon swojego kultowego serialu. Historia idelanie sprawdziłaby się w świecie gier wideo, z czego skrzętnie skorzystało studio „Telltale Games” i rozpoczęło prace nad grą umiejscowiąną w uniwersum „Game of Thrones”. Światowa premiera produkcji miała miejsce 2 grudnia 2014 roku. Na 20. listopada bieżącego roku zaplanowano polski debiut rynkowy tytułu, a za wydanie gry w naszym kraju odpowiedzilny został „Techland”.

„Gra o Tron”, przedstawia losy pięciu rodów walczących o wpływy oraz „Żelazny Tron”. W nieliniowej przygodówce „Telltale Games”, będziemy walczyć o niepodzielną władzę. W produkcji znajdziemy wszystkie elementy, które dobrze znamy z poprzednich projektów amerykańskiego zespołu takich jak ”The Walking Dead” czy „The Wolf Among Us”. Gracz obejmuje kontrolę nad członkiem dumnej rodziny Forresterów – szlachetnego rodu z północy Westeros, bliskiego i lojalnego Starkom z Winterfall. Taki zabieg twórców pozwolił na przyjrzenie się dobrze nam znanym wydarzeniom z książek, czy serialu z zupełnie nowej perspektywy i podjęcie decyzji, które mogą zmienić bieg historii.

Tron screen

Oczywiście nie zabraknie tutaj doskonale kojarzonych przez miłośników uniwersum miejsc. W miarę postępów w grze, odwiedzimy między innymi: Królewską Przystań, Mur, czy Winterfell. Wśród aktorów, którzy użyczyli głosu wirtualnym postaciom usłyszymy: Petera Dinklage’a jako Tyriona Lannistera, Kita Haringtona jako Jona Snowa, Emilię Clarke jako Daenerys Targaryen, Lenę Heady jako Cersei Lannister oraz Iwana Rheona jako Ramsay’a Snowa.

„Gra o Tron” trafi na następujące platformy sprzętowe: PC (119,90zł), PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 i Xbox 360 (139,90zł).

http://www.youtube.com/watch?v=WPrxExQc9cg

W przypadku wersji na PlayStation 3, PlayStation 4 oraz PC, na płycie znajdziemy 5 epizodów, a ostatni, szósty, będzie można ściągnąć z Sieci. Wersje na Xbox 360 i Xbox One zawierają na płycie jeden epizod, a pozostałych pięć należy pobrać online.

Źródło: Techland

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...