Hellraid – wystartowała polska wersja oficjalnej strony

Wszystkich fanów pierwszoosobowych gier akcji słabo zaznajomionych z językiem Shakespeare`a ucieszy zapewne wiadomość, że oficjalna strona najnowszego dziecka polskiego studia Techland doczekała się rodzimej wersji.

Przetłumaczone zostały wszystkie opublikowane do tej pory teksty, w języku angielskim. Dodatkowo do dyspozycji graczy oddano, także polskie forum. Oczywiście na ten moment jeszcze mało rozwinięte, ale to tylko kwestia czasu, kiedy społeczność graczy zacznie się na nim udzielać. Ukazał się, również nowy trailer produkcji, przygotowany z okazji ogłoszenia wersji na konsole nowej generacji. Twórcy przybliżają nam w nim zmian. Czy wyszły one tytułowi na dobre, zweryfikujemy po debiucie gry na rynku:

http://www.youtube.com/watch?v=RismLtyJOrc

Premiera Hellraid w związku ze zmianami i czasem jaki potrzebny jest na zaimplementowanie nowej technologii, została przesunięta na 2015 rok. Produkcja ukaże się na trzy platformy sprzętowe: PC, Xbox One i PlayStation 4. Zanim jednak pełna wersja zadebiutuje na rynku, jesienią 2014 roku ma zostać udostępniona w formie Steam Early Acces.

Więcej o First-Person Co-op Slasherze studia Techland dowiecie się na oficjalnej stronie Hellraid.

Źródło: Techland

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1241 More posts in Gry category
Recommended for you
HP zapowiada liczne nowości dla graczy, w tym pierwszy laptop gamingowy o przekątnej 16”

Wkrótce na rynku pojawią się m.in. nowy laptop OMEN 15, monitor HP X24c, mysz OMEN...