Motorola Moto Z3 Play — rozpakowanie i pierwsze wrażenia

Jestem świeżo po polskiej premierze Motoroli Moto Z3 Play. Smartfon zostanie ze mną przez najbliższe tygodnie, jednak nie byłbym sobą, nie dzieląc się swoimi wrażeniami z pierwszych chwil użytkowania urządzenia. Co, jako pierwsze zwróciło moją uwagę?

Moto Z3 Play

Moto Z3 Play to w pewnym sensie flagowiec Motoroli, ale ciężko nazywać tak sprzęt, którego polska cena została ustalona na 1 999 złotych. Niech nie zwiedzie was niski koszt zakupu. Z3 Play to solidny sprzęt, który zachwyca wyglądem, hardwarem oraz możliwościami programowymi. Obsługuje też moduły. Mało tego — jeden z nich otrzymujemy w komplecie ze smartfonem.

Moto Z3 Play — boski wygląd i ciekawy zestaw

Cena 1 999 złotych dotyczy wariantu z 4 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 64 GB pamięci na dane użytkownika. Przy 6-calowym ekranie Full HD+ oraz 8-rdzeniowym procesorze Qualcomm Snapdragon 636, oraz grafiką Adreno 509 wygląda to naprawdę nieźle. Nie będę jednak zanudzał was specyfikacją, gdyż ta dostępna jest na stronie producenta, a na dokładny opis przyjdzie czas przy okazji pełnego testu. W kwestii hardware’u muszę dodać jeszcze to, że w zestawie z Moto Z3 Play poza przyjemnymi w odbiorze słuchawkami, ładowarką oraz przejściówką audio na USB-C otrzymujemy… uwaga — moduł z dodatkową baterią. Ta pozwoli na sumaryczną pracę sprzętu przez około 40 godzin. Nieźle.

Moto Z3 Play

Moto Z3 Play w polskich sklepach dostępna będzie jedynie w jednym wariancie kolorystycznym. Dla mnie to nie problem, smartfon prezentuje się świetnie, ale spójrzcie na zdjęcia i oceńcie sami. Smukła konstrukcja, przyjemne obłości, szkoło 2.5D z warstwą Corning Gorilla Glass 5 generacji. To musi się udać. Sprzęt leży w doni pewnie i wbrew moim początkowym obawom, nie wyślizguje się z dłoni.

Dodatki programowe

Moto Z3 Play

Mimo że Moto Z3 Play oferowana jest w formie prawie czystego Androida, w oprogramowaniu dostaniemy kilka dodatkowych bonusów związanych z gestami oraz aparatem. Nie ingerują one w sposób nachalny w wygląd interfejsu, ale pomagają w codziennych czynnościach. Chciałbym opisać je wszystkie już dziś, ale powstrzymam się do czasu publikacji recenzji Moto. Ta, jak mniemam, będzie utrzymana w pozytywnym tonie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

518 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
iPad
iPad jako zewnętrzny monitor? Apple pracuje nad nową funkcją macOS

Apple pracuje nad natywną funkcją, która pozwoliłaby na wykorzystanie tabletów iPad jako zewnętrznego monitora dla...