Nowe fakty o Batman: Arkham Origins.

Głównym tematem majowego numeru Game Informera będzie Batman: Arkham Origins. Po raz kolejny w Człowieka-Nietoperza  wcielimy się już w październiku.

Ośmiu najlepszych na świecie asasynów w wigilię Bożego Narodzenia przybywa do Gotham City z misją zabicia Batmana. Tak po krótce prezentuje się fabuła B:AO. Kontynuacja gry nie skupi się na dalszej historii z Arkham Asylum, a przeniesie gracza w przeszłość. Wcielimy się w młodszą wersję Batmana co pozwoli fanom serii lepiej zrozumieć skomplikowane stosunki, jakie łączą Człowieka-Nietoperza z niektórymi bohaterami znanymi z wcześniejszych odsłon cyklu. W trzeciej części nie zabraknie również zupełnie nowych postaci, jak chociażby Black Mask czy zabójca na zlecenie-Deathstroke.

Nowinką w stosunku do poprzedniej części jest zmiana dewelopera. Tym razem za produkcję nie odpowiada, jak poprzednio Rocksteady, a wewnętrzny odział Warner Bros. w Montrealu. Fanów Batmana jednak uspokajamy, gdyż nowi twórcy dostali dostęp do silnika wykorzystanego i modyfikowanego przez Brytyjczyków. Zwiastuje to solidną oprawę graficzną. Nowe przygody „gacka” zadebiutują 25 października br. na komputerach PC oraz konsolach Xbox 360, PlayStation 3 i Nintendo Wii U.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1241 More posts in Gry category
Recommended for you
HP zapowiada liczne nowości dla graczy, w tym pierwszy laptop gamingowy o przekątnej 16”

Wkrótce na rynku pojawią się m.in. nowy laptop OMEN 15, monitor HP X24c, mysz OMEN...