Paczka danych w Plusie za darmo — tylko z aplikacją Plus Online

Zielony operator wystartował z kolejną akcją promocyjną aplikacji Plus Online. W ramach oferty „PAKIET EXTRA 6 GB z Mobilną Aplikacją Plus Online” do zgarnięcia jest darmowa paczka danych o wartości 6 GB. Wystarczy spełnić kilka niewymagających warunków.

Plus
fot. Plus

Plus przyszykował dla swoich klientów korzystających z usług abonamentowych, Na kartę oraz Mix małą niespodziankę. Małą, gdyż chodzi o darmową paczkę danych wynoszącą zaledwie 6 GB. Z drugiej strony, mało kto rozdaje dziś prezenty. Głupio byłoby więc nie skorzystać z akcji operatora.

PAKIET EXTRA 6 GB z Mobilną Aplikacją Plus Online

Aby skorzystać z oferty, należy pobrać na swój smartfon aplikację Plus Online. Ta jest dostępna zarówno w Google Play Store, jak i Apple App Store. Następnie wystarczy udać się do zakładki Usługi i pakiety oraz Internet. Tam też znajduje się możliwość darmowej aktywacji tytułowego pakietu. Trzeba jednocześnie pamiętać o tym, że chcąc wziąć udział w akcji, musimy posiadać aktywne konto oraz dodatnią wartość środków na nim zgromadzonych. Co prawda może być to nawet 1 grosz, ale warto sprawdzić to zawczasu. Pakiet jest ważny przez 30 dni od daty jego aktywacji, o której klienci będą poinformowani za pośrednictwem wiadomości SMS. 

Promocja ma na celu zachęcenie do pobrania mobilnej aplikacji Plus Online i to jest jak najbardziej w porządku. Jednakże czuję się zaskoczony tym, że ludzi trzeba do rozwiązania specjalnie przekonywać. Jestem co prawda klientem innego polskiego operatora sieci komórkowej, jednak zdaję sobie sprawę z tego, że aplikacja kliencka to tak zwany „Must have” użytkownika. Zarządzanie kontem abonenta z poziomu programu takiego jak Plus Online jest bezpieczne, wygodne i szybkie. Tak więc, jeśli należycie do grona klientów sieci — zachęcam was do skorzystania z aplikacji… oraz promocyjnego pakietu 6 GB.

Źródło: Plus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

228 More posts in Aplikacje category
Recommended for you
Whale
Facebook Whale. Nowa aplikacja do tworzenia memów

Zuckerberg próbuje przekonać do swoich rozwiązań młodszych użytkowników smartfonów, którzy zdają się odpływać do serwisów konkurencji....