Szykuje się wysyp nowych urządzeń od Nokii

Według MyNokiaBlog, fiński producent pracuje nad nową linią smartfonów oraz uwaga… nad tabletem. Firma chce się skupić na słuchawkach z większymi ekranami.

nokalumia750x300

Nokia wciąż stara się poszerzać swoje portfolio o nowe urządzenia. Jeśli informacja okaże się prawdą, już niebawem na rynku mogą pojawić się nowe ciekawe Lumie. Tym razem producent poszedł w kierunku zwiększenia przekątnych ekranów oraz dopracowaniu funkcji fotograficznych.

Prawdopodobnie zostanie też pokazany Tablet z systemem od Microsoftu, o którym w sieci mówiono od kilku miesięcy. Dla osób na co dzień korzystających z telefonów pracujących pod kontrolą Windows Phone, może to być smakowity kąsek szczególnie, jeśli urządzenia będą dostępne w wielu kolorach jak to ma miejsce w Lumiach. Ponadto nowe smartfony oraz tablety będą wykonane w całości z aluminium, co dodaje urządzeniu powagi. 

Na oficjalne stanowisko Nokii w tej sprawie jak zwykle przyjdzie nam poczekać. Na szczęście serwis MyNokiaBlog rzadko kiedy publikuję informacje,  w których nie znajduję się choć ziarno prawdy. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6479 More posts in News category
Recommended for you
cyberprzestępczość
Komputery kwantowe – nadzieja czy zagrożenie cyberbezpieczeństwa?

Wyścig do stworzenia pierwszego powszechnie stosowanego komputera kwantowego trwa - być może wkrótce poznamy producenta,...