Transwestyta Rafalala zaatakował dziewczynkę i wrzucił wideo do sieci

Faktem jest, że Rafalala, znany w mediach transwestyta bywa agresywny w stosunku do osób nieakceptujących jego odmienności. O ile jestem w stanie zaakceptować “inność” oraz próbę bronienia swojego stanowiska, o tyle muszę potępić ostatnie działanie Rafalali, który w odwecie za podśmiewanie się dziewczynki, zaatakował ją słownie, czym nie omieszkał pochwalić się w sieci.

Rafalala

Internet coraz częściej staje się miejscem, w którym chcemy wymierzać kary, dawać nauczki oraz negować zachowania innych. Z takowej możliwości, jaką daje sieć, skorzystał swego czasu Michał Karmowski, kulturysta znany między innymi z prowadzenia kanału w serwisie YouTube. Sportowiec postanowił odnaleźć, twórcę strony obrażającej zarówno jego osobę, jak i rodzinę. W efekcie akcji Maks musiał wystąpić w filmie Michała i oficjalnie przeprosić za całą sytuację.

Powyższy przykład pokazuje, jak powinna wyglądać nauczka w sieci. Przejdźmy teraz do przykładu tego, jak nie powinna wyglądać nauczka.

 

 

Rafalala przekracza granice

Wróćmy do naszego Rafalali, który stosunkowo często atakuje nieprzychylne mu osoby. Mówimy zarówno o agresji werbalnej, jak i użyciu siły fizycznej. Transwestyta nie hamuje swojej postawy nawet w mediach. Przypomnę tylko, że podczas jednego z programów telewizyjnych zaatakował on swojego rozmówce, dodatkowo oblewając go szklanką wody. Atak wymierzony w dorosłego człowieka nie jest powodem do dumy, lecz Rafalala postanowiła posunąć się o krok dalej.

Wspomniana osoba umieściła w sieci nagranie, w którym atakuje i wyzywa nastoletnią dziewczynkę za rzekome podśmiewanie się z odmienności. Całe nagranie przepełnione jest prawdziwą agresją i wulgaryzmami. Co ciekawe, na sprawę nie zareagował nawet przypadkowy przechodzeń widoczny na nagraniu.

Rozumiem, że Rafalala chciał “ukarać” w ten sposób dziewczynkę za nietolerancyjne podejście, jednak śmiem wątpić w kompetencje pedagogiczne rzeczonego transwestyty. Cieszy mnie za to fakt umieszczenia przez niego wideo w sieci. Namacalny dowód w postaci nagrania może posłużyć za materiał w sprawie. Sprawie, którą powinny zająć się odpowiednie służby.

Źródło: Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2522 More posts in artykuły category
Recommended for you
Samsung Galaxy Tab S5e
To iPad? Nie, to nowy Samsung Galaxy Tab S5e

Miła niespodzianka ze strony Samsunga właśnie pojawiła się na jego stronie internetowej. Do sprzedaży, a...