Windows 10 Anniversary Update – wiemy, kiedy ruszy aktualizacja

Najnowsza odsłona okienek cieszy się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego – system jest świetnie zaprojektowany, ale może być lepiej…

Windows 10 Anniversary Update750x300

Właściwie nie „może”, a będzie, gdyż już niebawem użytkownicy dziesiątki otrzymają potężny update. Ten, jeśli wierzyć producentowi wniesie do OS-u ogromną liczbę usprawnień, które docenią nie tylko klienci indywidualni, ale także korporacje.

Wzrost wydajności, energooszczędność oraz nowe funkcje – wszystko to za zadanie sprawić, że Windows 10 będzie jeszcze przyjaźniejszą platformą. To jednak nie wszystko – okazuje się bowiem, że sklep Windows Store zostanie wzbogacony o typowe aplikacje desktopowe (czyt. pulpitowe). To może znacząco podnieść rangę wspomnianego repozytorium. Wiadomo – nie ma co liczyć na sukces, jaki osiągnął Google Play czy Apple App Store, jednak z pewnością spowoduje to wzrost zainteresowania sklepem.

Kiedy?

Jeszcze do niedawna data premiery Anniversary Update pozostawała tajemnicą. Nieoficjalnie mówiło się o tym, że wspomniany update ruszy w lipcu. Szczegółów niestety brak. Aż do dziś, kiedy ujawniono ostateczną datę premiery. Początkowe typy okazały się trafne – najnowsza odsłona Windowsa zostanie rozesłana do użytkowników już 2 lipca. Oczywiście należy pamiętać, o tym, że jest to proces złożony, a co za tym idzie, aktualizacja będzie trafiała do użytkowników falowo.

Źródło: Blog Windows, Mspower Users

_________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...