Zmiany w Pokemon Sun i Moon

Pokemony przeżywają ponownie wielki boom, a to za sprawą gry Pokemon GO. Chyba nie ma osoby, którą mogłoby zdziwić to, że na fali popularności stworków także inne produkcje z Pokemonami zdobywają nowych fanów.

Dla miłośników gier Pokemon Sun i Moon przygotowano nie lada gratkę, bo na 5-minutowym zwiastunie pojawiły się nowe stworki. Nie zabrakło również form Alola, które były znane już wcześniej. Chociaż wciąż nie wiadomo, ile będzie nowych Pokemonów i jak będą one wyglądały, to jednak coś na ich temat możemy już napisać.

Nowe Pokemony

Przyjrzyjmy się nowym stworkom. Na pierwszy ogień idzie Oricorio, czyli Pokemon ptak. Występuje w czterech formach: ognistej/latającej, elektrycznej/latającej, psychicznej/latającej i duch/latający, a każda z nich odpowiada jednej z wysp regionu Alola. Kolejnym stworkiem jest Minior, który przypomina kamień. Pokryty skorupą Pokemon kryje w sobie ciało w czterech różnych kolorach. Stworek jest typem skalno/latającym. Ciekawie prezentuje się Gumshoos, czyli ewolucja Yangoosa. Stworek przypominający łasicę może przypaść do gustu fanom Pokemonów. Na uwagę zasługuje również Mudbray, przypominająca osiołka wcześniejsza forma Mudscale. Kolejnymi Pokemonami są Fomantis i Lurantis, o których wiadomo, że mogą nauczyć ataku Solar Blade.

Stare, ale jare

Czas na formy Alola znanych wszystkim Pokemonów. Co powiecie na nową formę Exeggutora, który przypomina teraz palmę z dodatkową głową na ogonie? Uwagę wzbudza nowy wygląd Vulpixa i jego ewolucji, Ninetalesa. Ognisty lisek stał się bowiem… lodowy. A ziemny Sandshrew i jego kolejna forma Sandslash, które również zyskały lodowy wygląd?

Bransoletki Z-Moves

W końcu wiadomo, do czego będą one służyły. Nasz stworek musi trzymać taki sam kryształ jak ten, który trener ma włożony do bransoletki, a także znać ruch odpowiadający typowi Z-Crystal. Gdy tak się stanie, zobaczymy nowy atak, któremu towarzyszyć będzie animacja zajmująca cały ekran.

Ostatnią rzeczą, która może spodobać się miłośnikom Pokemonów, jest możliwość ujeżdżania stworków. Znamy już wygląd strojów do jazdy oraz siodeł. To co, czekacie na te nowości? My tak!

 

Źródło grafiki: vg247.com

_______________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...