4 września podczas targów IFA, będzie miała miejsce konferencja Microsoftu. Czy gigant zaprezentuje na niej modele Lumia 730 oraz 830?

Coraz większa liczba producentów zajmuje oficjalne stanowisko w sprawie obecności na nadchodzących berlińskich targach IFA. Naturalnie na liście nie mogło zabraknąć Microsoftu, który podczas swojej konferencji zaprezentuje najprawdopodobniej nowe urządzenia z linii Lumia – modele 730 i 830.

microsoft zaproszenieMiniOrazSLide

Event, na który zaprasza gigant, odbędzie się 4 września, czyli już po konferencjach Samsunga oraz Sony. Nie umniejsza to jednak wagi wydarzenia, wszak Microsoft po przejęciu działu mobilnego Nokii może zaprezentować naprawdę ciekawe urządzenia. Jakie?

Na temat częściowej specyfikacji technicznej Lumii 730 pisaliśmy całkiem niedawno, lecz teraz możemy zaprezentować wam bardziej szczegółowe dane. Otóż, urządzenie zostanie wyposażone w 4.7-calowy ekran, pracujący w rozdzielczości 720p, czterordzeniowy układ Qualcomm Snapdragon 400, 1GB pamięci operacyjnej oraz aparaty: przedni 5Mpix, tylny 6.5Mpix.

Konfiguracja Lumii 830 jest owiana mgiełką tajemniczości, lecz jeśli wierzyć nieoficjalnym danym, w modelu pojawi się potężny 13Mpix aparat, wyposażony w technologię PureView.

Miejmy nadzieję, że Microsoft podczas swojej konferencji nie ograniczy się jedynie do prezentacji nowych smartfonów. Równie ciekawe mogą okazać się rozwinięcia dostępnych usług giganta.

Źróda: GSMArena, NokiaPowerUser

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

248 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
Statystycznie w co 8. smartfonie na świecie jest polska miedź lub srebro

W swoim wystąpieniu podczas panelu "Jakim krajem będziemy w 2050 roku?" szef KGHM zwrócił uwagę,...